Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Darba meklētājiem ar invaliditāti rīkos atvērto durvju dienas uzņēmumos

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba meklētājus ar invaliditāti piedalīties ikgadējā pasākumā “Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti”, informēja NVA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad tikšanās ar darba devējiem visā Latvijā norisināsies no 1. līdz 31.martam. Darba meklētāji tiksies ar uzņēmumu un iestāžu pārstāvjiem, lai darba vidē klātienē vai videokonferenču platformā “Zoom” iepazītu nodarbinātības iespējas.

Informācija par aktuālajiem pasākumiem un darba devēju piedāvājumi visa mēneša laikā tiks publicēti un regulāri aktualizēti NVA vietnes sadaļā “Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti”.

Lai pieteiktos, darba meklētājam jāizvēlas interesējošais uzņēmums vai iestāde un elektroniski jāaizpilda pieteikums NVA vietnē vai jāpiesakās klātienē tuvākajā NVA filiālē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja nepieciešama palīdzība CV sagatavošanā, NVA aicina pieteikties dalībai klātienes vai tiešsaistes karjeras konsultācijā.

NVA atgādina, ka NVA reģistrēti klienti ar invaliditāti, uzsākot darba tiesiskās attiecības uz nenoteiktu laiku, darba attiecību sākumposmā var pieteikties surdotulka, atbalsta personas vai ergoterapeita pakalpojuma saņemšanai.

Foto: nva.gov.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.