Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobelē notiks “Prāta spēles”

18. martā pulksten 12.00 Dobeles pilsētas kultūras namā norisināsies „Prāta spēles” Vislatvijas erudīcijas čempionāts „Latvijas kauss 2023 ” – ikvienam iespēja tajā piedalīties bez maksas, informē biedrība „Prāta spēles”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atklāta pieteikšanās „Prāta spēles” Vislatvijas erudīcijas čempionātam „Latvijas kauss 2023”. Pirmā erudīcijas spēle notika 20. janvārī Alūksnē. Spēļu turnīrs ilgs visa gada garumā un noritēs visos Latvijas reģionos. Savu dalību aicināts pieteikt ikviens Latvijas iedzīvotājs, sekojot trīs vienkāršiem soļiem:

1. Izveido komandu līdz 6 cilvēkiem;

2. Reģistrē dalību info@prataspeles.lv vai www.prataspeles.lv;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

3. Cīnies par erudītākās komandas titulu un balvām!

Šī ir unikāla iespēja ikvienam interesentam bez maksas piedalīties valsts mēroga erudīcijas pasākumā, kas jau tradicionāli aizsākts Alūksnē. Erudīcijas čempionātu rīko biedrība „Prāta spēles”.

„Latvijas kauss 2023” ir izklaidējošs erudīcijas spēļu turnīrs, kas norisinās dažādās Latvijas lielākās un mazākās apdzīvotās vietās visa gada garumā. Izzinošās komandu spēles norisi nosaka spēles dalībnieki, kuri spēles laikā nosaka, kādas tēmas tiks spēlētas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandas spēks ir daudzveidībā, un pat bērns var būt zinošākais noteiktos jautājumos, kas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai, un pat vislielākajam erudītam var nākties aizdomāties. Uz šo pasākumu tiek aicināts ikviens kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem – katram komandas dalībniekam būs iespēja kopā ar saviem komandas biedriem pārbaudīt savas zināšanas, kā arī uzzināt daudz ko jaunu. Pozitīvas emocijas un balvas labākajiem garantētas.

No katras spēles 1. – 5. vieta iekļūst reģionālajā pusfinālā, kurā katrai komandai būs iespēja cīnīties par iekļūšanu finālā. Fināla galvenā balva ir „Prāta spēles” Latvijas ceļojošais kauss, kas līdz nākamajam erudīcijas čempionātam nokļūs uzvarētāja komandas pārstāvētajā pašvaldībā, un kalpos kā lepnuma simbols tam, ka tieši šīs pašvaldības pārstāvji atzīti kā erudītākie, zinošākie. Iepriekšējā erudīcijas čempionāta uzvarētāji ir komanda „Stende 2”, kas pārstāvēja Tukuma novada pašvaldību.

Par godu Latvijas simtgades svinībām biedrība „Prāta spēles” kopā ar Latvijas Simtgades biroju un Latvijas pašvaldību savienību 2018. gadā uzsāka unikālu projektu ar erudīcijas spēļu sēriju visā Latvijā „PRĀTA SPĒLES: SIMTGADES KAUSS”. Kopš šī projekta sākuma spēles aizvadītas vairāk nekā 40 apdzīvotās vietās, iesaistot vairāk nekā 320 komandas un 2000 dalībniekus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

„Prāta spēles” komanda ir pārliecināta, ka ir ļoti svarīgi erudīcijas pasākumu kontekstā uzrunāt iespējami plašu sabiedrības daļu mūsdienīgā un interaktīvā veidā, saliedējot visa vecuma cilvēkus, sniedzot iespēju pārbaudīt un paplašināt savas zināšanas. Projekta mērķis ir erudīcijas spēļu sēriju rezultātā veicināt Latvijā dzīvojošo cilvēku pašiniciatīvu, attīstīt spriestspēju un analītisko domāšanu, kā arī noskaidrot erudītāko „Prāta spēles” Latvijas ceļojošā kausa komandu.

Tuvākās spēles:

✔ 04.03. plkst. 12:00 – RĪGA, AKROPOLE RĪGA (Akropole Rīga)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

✔ 11.03. plkst. 12:00 – KURMENE (Kurmenes Tautas Nams)

✔ 17.03. plkst. 18:00 – LIELVĀRDE (Lielvārdes kultūras nams)

✔ 18.03. plkst. 12:00 – DOBELE (Dobeles pilsētas kultūras nams)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

✔ 25.03. plkst. 12:00 – ENGURE (Engure, Latvia, Engures kultūras nams)

✔ 31.03. plkst. 18:00 – IKŠĶILE (Ikšķiles tautas nams)

Kopējais spēļu skaits ir krietni lielāks, informācija un saraksts tiks papildināta un var mainīties! Tādēļ biedrība aicina sekot līdzi informācijai www.prataspeles.lv, “Facebook” lapā – Prāta Spēles Latvijas Kauss.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties spēlei var, rakstot uz info@prataspeles.lv, kā arī www.prataspeles.lv

Jāņem vērā, ka komandu skaits katrā spēlē ir ierobežots!

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.