Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobelē tiekas Reģionālās attīstības centru apvienības attīstības speciālisti

Lai pārrunātu dažādus aktuālos jautājumus, 25. un 26. maijā Dobeles novadā viesojās RACA (Reģionālās attīstības centru apvienības) attīstības speciālisti no visas Latvijas, informē Dobeles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dobeles novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Laila Šereiko skaidro, ka šis pasākums bijis saistīts ar darba ikdienas jautājumu apspriešanu. Tiekoties RACA dalībniekiem, tika spriests par pašvaldībām pieejamo ES fondu finansējumu Reģionālās attīstības jomā 2021.- 2027. gada plānošanas periodā, Viedajām pašvaldībām un būtiskākajiem atbilstības kritērijiem, kā arī klātesošajiem tika sniegta informācija par aktualitātēm ES fondu projektu ieviešanā un tika sniegts vērtējums par padarīto Zemgales reģionā un būtiskākajām kļūdām un veiksmes stāstiem.

Biedrība “Reģionālo attīstības centru apvienība” (RACA) ir dibināta 2015. gadā ar mērķi apvienot 21 Latvijas Republikas novadu, kas Latvijas Republikas Nacionālajā attīstības plānā definēti par reģionālajiem attīstības centriem, lai nodrošinātu biedru sadarbību vienota viedokļa formēšanā attīstības, tiesiskajos,  kā arī citos kopīgos jautājumos un biedru interešu pārstāvību attiecībās ar privātām un publiskām institūcijām valsts un starptautiskā līmenī.

RACA biedri ir Aizkraukles novada pašvaldība, Alūksnes novada pašvaldība, Balvu novada pašvaldība, Bauskas novada pašvaldība, Cēsu novada pašvaldība, Dobeles novada pašvaldība, Gulbenes novada pašvaldība, Krāslavas novada pašvaldība, Kuldīgas novada pašvaldība, Limbažu novada pašvaldība, Līvānu novada pašvaldība, Ludzas novada pašvaldība, Madonas novada pašvaldība, Ogres novada pašvaldība, Preiļu novada pašvaldība, Saldus novada pašvaldība, Siguldas novada pašvaldība, Smiltenes novada pašvaldība, Talsu novada pašvaldība, Tukuma novada pašvaldība, Valkas novada pašvaldība.

Foto: Dobeles novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.