Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles Ķestermeža estrādē notiks deju koncerts “Draugiem būt”

Dobeles Ceriņu festivāla 2022 noslēdzošajā dienā, 12. jūnijā, pulksten 17 Dobeles Ķestermeža estrādē notiks deju koncerts “Draugiem būt,” informē Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere Madara Vinkelmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Līdz ar vasaras iestāšanos, mācību gada beigām kļūstam smaidīgāki, priecīgāki, jo 3 mēnešu garumā varēsim satikt draugus vairāk kā ierasts, doties rotaļās, pārgājienos un uz nometnēm. Slīpēsim to, ko saucam par draudzību!

Koncertā “Draugiem būt” uzstāsies bērnu deju kolektīvi “Drellīši” un Stariņi, tautas deju ansamblis “Zelta sietiņš”, tautas deju kolektīvi “Skabardzēni”, “Šeku reku” un “Ķekaviņa”, lai izdejotu draugu būšanu koncertā “Draugiem būt”!

Koncerta ideja vīsies nemitīgā enerģijā, dažādībā, priekos, svētkos un sapņos. Draudzība var būt tik dažāda, cik dažādi esam paši un tā arī labāk un interesantāk, vai ne?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērosim vēl neredzēju jaunradi, ko būs atveduši kolektīvu mākslinieciskie vadītāji, redzēsim jau iemīļotas dejas, kur kājas cilāsies līdzi arī skatītājiem un ne tikai kājas – arī dziedāt varēs, kā arī mazu daļu no Dziesmu un Deju svētku repertuāra,” par koncertu stāsta “Draugiem būt” idejas autore un BDK “Drellīši” mākslinieciskā vadītāja Diāna Gavare.

Biļetes nopērkamas Dobeles pilsētas kultūras nama kasē un www.bilesuparadize.lv, biļešu cena 3 eiro. Pasākuma organizators lūdz biļetes iegādāties līdz pasākuma dienai.

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.