Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novada pašvaldībā atklāj Koordinācijas centru

Dobeles novada domes priekšsēdētājam Ivaram Gorskim un Pašvaldības policijas priekšniekam Jānim Feceram svinīgi pārgriežot lentu, ar Dobeles novada pašvaldības Attīstības nodaļas projektu vadītāja Kristīnes Ūdres apsveikuma vārdiem, piektdien, 3. februārī, Dobelē tika atklāts Dobeles novada pašvaldības policijas Koordinācijas centrs, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Milzīgs prieks šodien beidzot griezt šo lentu un atklāt Koordinācijas centru, kas ļaus operatīvi reaģēt uz dažādām problēmām, turklāt esmu gandarīts, ka izdevies īstenot projektu, kas ļauj mums pielīdzināties virknei citu vadošo pašvaldību” uzteicot īstenotā projekta teicamo rezultātu, atklāšanā atzina Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis.

Koordinācijas centrs veidots ar mērķi, lai paātrinātu problēmsituāciju risināšanu starp iedzīvotājiem un atbildīgo dienestu, kā arī, lai palīdzētu uzturēt sabiedrisko drošību novadā un sniegtu noderīgu informāciju sadarbības partneriem.

Lai sasniegtu centra mērķi, tika izveidota atbalsta tālruņa līnija, kur iedzīvotāji varēs zvanīt par nekārtībām sabiedriskajā kārtībā, inženiertīklu un infrastruktūras traucējumiem, kā arī vides infrastruktūras bojājumiem un citām problēmām. Atbalsta līnijas tālrunis ir – 8370.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bez zvanu pieņemšanas, centra telpās ir arī izvietoti ekrāni, kur redzamas video translācijas no kamerām, kas izvietotas novada teritorijā. Ar to palīdzību būs iespēja konstatēt ne tikai nesankcionētas darbības, bet arī nolasīt autotransporta numurzīmes un veikt analīzi.  

Atklāšanas laikā pašvaldības pārstāvji un sadarbības partneri tika iepazīstināti ar koordinācijas centra darba pienākumiem un funkcijām, ko piedāvā pieejamās modernās tehnoloģijas. Tajā piedalījās Dobeles novada pašvaldības, Valsts Policijas un Zemessardzes 51. kājnieku bataljona pārstāvji.

Dobeles novada pašvaldības policijas Koordinācijas centrs izveidots Eiropas Reģionālās attīstības fonda Interreg V-A Latvija – Lietuva Programmas 2014 – 2020 programmas projekta LLI – 499 “Pārrobežu sadarbība sabiedrisko pakalpojumu drošības un efektivitātes uzlabošana” (SmartCity) ietvaros.

Foto: Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.