Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novada Sporta pārvalde rīko tikšanos ar sporta klubu pārstāvjiem

Lai pārrunātu un uzklausīt redzējumu sporta jomā, 28. martā pulksten 16 Dobeles novada domē sporta klubu pārstāvji aicināti tikties ar Sporta pārvaldi, informē Dobeles novada pašvaldības Sporta pārvaldes vadītāja Linda Karloviča, informē Dobeles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L. Karloviča stāsta, ka tikšanās reizē paredzēts apspriest, kādas ir sadarbības iespējas Dobeles novada Sporta pārvaldei ar sporta klubiem 2023. gadā, tāpat tiks pārrunāts plānotais budžets 2023. gadam un tā sadalījums.

Pasākumā paredzēts arī atskats uz 2022. gadu prezentācijas veidā, apspriežot, kā ir noritējis sporta darbs pagājušajā gadā Dobeles pilsētā un novadā, kādi bijuši  iedzīvotāju iecienītākie un apmeklētākie sporta pasākumi, to popularitāte Dobelē un pagastos. 

“Tāpat prezentēsim sporta infrastruktūras jaunos objektus, kuri mūsu novadā taps 2023. gadā – Krimūnu sporta laukumu, Saules parka gumijoto sporta spēļu segumu, Dobeles pilsētas multifunkcionālos sporta laukumus un “Vārpas” ēkas renovāciju,” paskaidro L. Karloviča.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.