Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles pilsētas publiskie laukumi aprīkoti ar sabiedriskajām tualetēm

Dobeles novada pašvaldība pasūtījusi un veikusi Dobeles pilsētas publisko laukumu aprīkošanu ar sabiedriskajām tualetēm Baznīcas ielā 10 un Jāņa Čakstes ielā 11, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saules parka teritorijā, Baznīcas ielā 10, uzstādīta tualetes ēka “Bornholm” (ar gabarītizmēriem L=3025, W=2500, H=3035 mm) ar nerūsējošā tērauda aprīkojumu. Tualetes ēkai iepriekš tika sagatavoti un iebetonēti pamati, kā arī tā ir pievienota pie pilsētas inženiertīkliem (ūdensapgāde, kanalizācija, apgaismojums). Tualetes ēkas izmaksas 23 096.48 EUR (ar PVN)

Darba laiks no oktobra līdz 31. martam 8.00 līdz 18.00, no 1. aprīļa līdz 30. septembrim no 8.00 līdz 21.00.

Multifunkcionālā asfalta velotrasē jeb pumptrack Jāņa Čakstes ielā 11, tika uzstādīta sausās tualetes ēka Nature III, ar salokamām durvīm. Arī šī tualetes ēka tika uzstādīta uz iepriekš sagatavotas pamatnes. Tualetes ēkas izmaksas 8 999.98 EUR (ar PVN).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrai tualetes ēkas uzstādīšanai tika izstrādāta būvniecības ieceres dokumentācija (paskaidrojuma raksts), autors Arnis Freibergs. Pamatnes sagatavošanas darbus veica pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Auces komunālie pakalpojumi” un tualešu ēku piegādes un uzstādīšanas darbus, atbilstoši iepirkuma rezultātiem – Scan-Plast Latvia LSEZ SIA.

Foto: Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.