EPALE aicina uz tiešsaistes vebināru “Kā līdzsvarot darba un privāto dzīvi”

Pieaugušo izglītības platforma EPALE 10. novembrī no pulksten 14 līdz 15.30 aicina uz tiešsaistes vebināru “Kā līdzsvarot darba un privāto dzīvi”. Dalība pasākumā ir bez maksas, tas tiks translēts tiešsaistē EPALE - Latvija  Facebook profilā un Youtube kanālā, informē Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Erasmus+ projekta "EPALE Nacionālais atbalsta dienests” Komunikācijas nodaļa.

Vai jāsamierinās ar faktu, ka digitalizācija izjaukusi darba un privātās dzīves līdzsvaru? Kā tikt galā ar laika zagļiem un atbrīvot vietu tam, kas patiešām svarīgs? Kāpēc vienmēr aizmirstam, ka pats vērtīgākais cilvēks katra dzīvē ir viņš pats? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem atbildes tiks meklētas vebinārā.

Vebināru vadīs Ph.D. Anita Gaile – biznesa vadības un izaugsmes trenere. Vairāk par vebināru lasiet un saites meklējiet EPALE platformā.

EPALE ir atvērtas dalības daudzvalodu platforma (24 Eiropas valstu valodās, tostarp latviešu) ar vairāk nekā 70 000 reģistrētu lietotāju visā Eiropā. Platforma paredzēta andragogiem, skolotājiem, mācību vadītājiem, pētniekiem, pasniedzējiem, bibliotekāriem, politikas veidotājiem un ikvienai citai personai, kas strādā pieaugušo izglītības jomā visā Eiropā. EPALE sadaļa latviešu valodā tiek attīstīta Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Dzīvesstils