Jaunieši aicināti piedalīties tiešsaistes projektā „Stilīgs un veselīgs” 2

Jau no 11. aprīļa līdz pat 23. maijam ik svētdienu Kultūras un mākslas centrs “Nātre” aicina ikvienu jaunieti piedalīties izglītojošā  un informatīvā tiešsaistes lekciju ciklā – “Stilīgs un veselīgs”, lai kopā ar dažādiem jomas ekspertiem izzinātu savas emocijas, kā tikt galā ar ikdienas stresu, miega problēmām un uzturētu savu ķermeni veselīgu. Pasākumi ir bez maksas un tie norisināsies “Zoom” platformā, informē Kultūras un mākslas centrs "NāTRE".

Jau trešo gadu Jelgavā jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem ir aicināti piedalīties projektā “Stilīgs un veselīgs”, bet šoreiz tas notiks online jeb tiešsaistes formātā. Katra nodarbība būs veltīta kādai īpašai tēmai, ko jaunieši paši ierosinājuši. Tā piemēram, uzzināsim, kā tikt galā ar stresu, kā kļūt par personību un nebaidīties izpaust savu viedokli, cik mūsu emocionālajai veselībai ir svarīgs miegs, kā arī kopīgi izsmiesimies un improvizēsim kopā ar izciliem un stilīgiem lektoriem – psihologiem, kosmetologiem, improvizatoriem, sportistiem. Kopīgā sadarbībā centīsimies atgūt mieru un kontroli pār savām emocijām un pašsajūtu. Lekcijā “Neļauj darīt sev pāri!” kopā ar “Dardedzes” centra speciālisti Anastasiju Pušņakovu runāsim par emocionālo un psiholoģisko vardarbību, kur meklēt palīdzību. Savukārt kopā ar lektoru Artūru Miksonu mācīsimies ievilkt elpu no ikdienas lekcijā “Kā paņemt pauzi?”. Lekciju ciklā piedalīsies arī tādi jauniešu iemīļoti lektori kā Natālija Bērziņa, Marks Jermaks, Inese Lietaviete, Uģis Točs un citi. 

Visa informācija par “Stilīgs un veselīgs” online pasākumiem tiks publicēta Kultūras un mākslas centra “Nātre” mājaslapā – www.natre.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Pirms katra pasākuma būs arī detalizēts apraksts par tēmu un lektoriem. Pirmais pasākums jau šo svētdien, 11. aprīlī no pulksten 14 līdz 15. 30 “Iekšējais un ārējais skaistums”, kurā runāsim par skaistu emocionālo pasauli kopā ar psiholoģi Dainu Kalniņu un par veselīgu ādu un tās kopšanu ar kosmetaloģi Lailu Klēbahu – Kalniņu. Rūpējamies par sevi ikdienā un tiekamies lekcijās!

Jauniešu online lekcijas “STILĪGS UN VESELĪGS” organizē Kultūras un mākslas centrs “Nātre”. Pasākums īstenots projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” ietvaros.

Vairāk informācijas: www.natre.lv

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Janka

kāds zina, ko dara jauniešu centrs? par ko viņi saņem algas?
Jelgavā laikam tikai biedrības kaut ko dara, pašvaldība bīda papīrus

pirms 27 dienām, 2021.04.12 15:00

Zaiga

Janka - lasi :)
http://jaunatneslietas.lv/route-overview/jelgavas-pilsetas-jauniesu-centrs

pirms 27 dienām, 2021.04.12 17:02

Dzīvesstils