ZRKAC turpina semināru ciklu ģimenēm

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) piedāvā bezmaksas seminārus ģimeņu psihoemocionālajam atbalstam "Ģimene kā emocionālās stabilitātes resurss pandēmijas laikā". Semināri notiek "Zoom" platformā, bet to ieraksti ikvienam būs pieejami www.zrkac.lv. Centra mājaslapā, sadaļā "Vecākiem", atrodama arī informācija par pieteikšanos tiešsaistes nodarbībām, informē ZRKAC.

Seminārus 15. un 22. martā, kā arī 12. aprīlī vadīs lektore Inese Lapsiņa. 15. martā pulksten 18 seminārā "Vecāku izdegšanas sindroms un ar to saistītās emocionālās izjūtas" tiks runāts par to, kā atgūties no izdegšanas radītajām psihoemocionālām sekām, 22. martā pulksten 18 gaidāms seminārs "Attiecības ģimenē – izaicinājumi pandēmijas laikā" par cilvēku spējām konstruktīvi risināt dažādas ikdienas situācijas, kā arī pārvarēt dažādas grūtības, piedzīvojot ilgstošu spriedzi, bet 12. aprīlī pulksten 18 nodarbībā "Emocionālā labsajūta ģimenē" varēs uzzināt par veidiem, kā stiprināt saikni ar otru cilvēku un kā kvalitatīvi pavadīt laiku kopā. 

Pieteikties semināriem var, aizpildot tiešsaistes formu, kas pieejama ŠEIT vai rakstot uz e-pastu astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. E-pastā pieejama arī papildu informācija par semināru norisi un pieteikšanos. Dalībai seminārā ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās, vietu skaits ir ierobežots. 

Semināru cikls tiek īstenots projekta "Veselības veicināšana Jelgavā" gaitā. 

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Dzīvesstils