Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dzīvesziņas un arodu sētā apskatāma rokdarbu izstāde “Zelta rokas”

Līdz 29. oktobrim Dzīvesziņas un arodu sētā aplūkojama biedrības “Rokdarbnieku klubs „Zelta rokas“” rokdarbu izstāde “Zelta rokas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rokdarbnieku klubs „Zelta rokas“ darbojas Jelgavā kopš 2011.gada, piedāvājot saviem biedriem apgūt visdažādākos rokdarbus un aktīvi iesaistot kultūras dzīvē. Biedrības mērķis ir dalīties pieredzē, rādīt, mācīt un apgūt jaunas prasmes rokdarbos: adīšanā, tamborēšanā, pērļošanā, tapošanā, izšūšanā, dekupāžā, zīda apgleznošanā u.c. rokdarba veidos, kā arī popularizēt un mācīt arodu prasmes, lai saglabātu tautas tradicionālās rokdarbu tehnikas.

Biedrība piedāvā un vada mākslas nodarbības Jelgavas iedzīvotājam, kuri vēlas nodarboties ar māksliniecisko jaunradi, lai celtu savu pašapziņu, radot vizuāli skaistas savu māju telpas, pilsētas kultūrvidi, un stiprināt ģimeniskas vērtības. Ar mākslas terapijas palīdzību tiek rosināta savas iekšējās pasaules izzināšana un sakārtošana. Kluba dalībnieku mākslinieciskās aktivitātes ietver iepazīšanos ar mākslas teoriju, vērtībām, veidiem, mācības, muzeju, teātra izrāžu un izstāžu apmeklējumus, kā arī izstāžu un talku organizēšanu.

Jāatgādina, ka ikdienā Dzīvesziņas un arodu sētas viesiem “Austras raksti” piedāvā iespēju vērot audēju amata paraugdemonstrējumus, piedzīvot ekskursiju audējas pavadībā, izzināt ēkas vēsturi un iekārtojumu, atklāt audēju darba nianses un arī pašiem izmēģināt audēja iemaņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Individuālajiem apmeklētājiem Dzīvesziņas un arodu sēta pieejama no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 10 līdz 15. Ieejas maksa pieaugušajiem 5 eiro, skolēniem, studentiem, senioriem 2 eiro, ģimenes biļete 10 eiro. Savukārt ekskursijas gan individuāli, gan grupām iespējams pieteikt iepriekš pa tālruni 29116210 vai rakstot uz e-pastu: austras.raksti@gmail.com

Vairāk informācijas www.visit.jelgava.lv

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstpilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Foto: “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.