Jelgavas džudistiem panākumi Latvijas čempionātā un turnīrā Igaunijā (FOTO)

14. un 15. janvārī Rīgā aizvadīts Latvijas čempionāts džudo pieaugušajiem un Latvijas meistarsacīkstes U-18 vecuma grupai, kas ir ekvivalents Latvijas čempionātam. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) pārstāvji abās sacensībās kopā izcīnīja piecas medaļas, informē Jelgavas Sporta servisa centrs.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu pārstāvēja treneres Marinas Mazures audzēkņi Sofija Losāne un Deniss Britikovs. Abi sportisti cītīgi gatavojās un parādīja labu cīņas sparu. Sofijai Losānei izdevās izcīnīt bronzas medaļu, Deniss Britikovs palika 7.vietā. “Esam pārliecināti, ka nākošgad, kad šie sportisti cīnīsies ar sava vecuma pretiniekiem, rezultāts būs daudz labāks,” informē džudo klubs “KIN”.

Tajā pašā dienā pārējie Jelgavas džudisti no Jelgavas BJSS un džudo kluba “KIN” treneres pavadībā devās uz Igauniju, kur notika džudo turnīrs “Elva Open 2023”.

“Ļoti iepriecināja medaļu “raža” ko atvedām uz Jelgavu, tās ir 6 zelta, 5 sudraba un 6 bronzas medaļas! Kopskaitā no 26 klubiem, mūsu klubs ierindojās pirmajā vietā!” tā M. Mazure.

Solī no medaļas palika:

Jānis Jakobs Birnītis – 5.vieta -62 kg, U-14, Ņikita Dobrjancevs 5.vieta -42 kg, U-12, Arnolds Losāns -5.vieta -73 kg, U-16,Dmitrijs Žukausks -5.vieta, +81 kg, U-16, Iļja Rodcevičs -5.vieta, -27 kg, U-12, Aleksandrs Tuuļs – 5.vieta, -38 kg, U-14, Natans Toņeņkijs 5.vieta, -30 kg, U-12, Kristaps Vrubļevskis 7.vieta, -30 kg, U-12, Roberts Zikunovs – 7.ieta, -34 kg, U-12

Apsveicam sportistus, labs sākums jaunajā gadā. Tā turpināt!