Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

E.Gulbja laboratorijas bezkontakta nodošanas punktos analīzēm var nodot arī ērces

SIA “E.Gulbja laboratorija” piedāvā nodot arī ērces analīzēm bezkontakta nodošanas punktos, kas tika izvietoti Covid 19 pandēmijas ietekmē, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijā izvietoti 22 bezkontakta analīžu nodošanas punkti – Rīgā, Jūrmalā, Mārupē un lielajās pilsētās, tostarp Jelgavā, Driksas ielā 7. 

Lai nodotu ērci analīzēm, vispirms tā pareizi jānoņem pēc iespējas ātrāk. Pēc ērces izņemšanas, tā jāievieto kādā trauciņā, lai nogādātu analīžu nodošanas punktā.

Lai nodotu bezkontakta analīžu nodošanas punktā, internetā jāiegādājas analīžu komplekts. Bezkontakta nodošanas punktā jāievada internetā saņemtais kods, lai bezkontakta analīžu nodošanas punkts izsniegtu analīžu komplektu, kurā pieejams speciāls trauciņš ērces ievietošanai. Pēc tam analīžu komplekts jāievieto atpakaļ bezkontakta nodošanas punktā. Analīžu komplektu var arī saņemt “E.Gulbja laboratorijas” filiālē un nodot vai nu filiāle, vai bezkontakta nodošanas punktā. Un otrādi – izņemt bezkontakta nodošanas punktā un nodot filiālē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kompānijā norāda, ka ērču encefalītu ērcēm konstatē salīdzinoši reti, bet borēlijas klātbūtni atrod katrā piektajā paraugā. Šogad 20% pārbaudīto ērču atklāta Laima slimības ierosinātāja “Borrellia burgdorferi” DNS. Vairumā gadījumu, ja ērce savlaicīgi un pareizi noņemta, borēlijas cilvēka organismā nenonāk.

“E.Gulbja laboratorija” reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4,561 miljons eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2020.gadā bija 40,71 miljons eiro un peļņa – 6,73 miljoni eiro. Kompānijas 2021.gada dati pagaidām nav publiskoti. “E.Gulbja laboratorijas” kapitālā pa 37% pieder Egilam Gulbim un Didzim Gavaram, bet 26% pieder Birutai Banderei.

Foto: E. Gulbja laboratorija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.