Amatnieki un mājražotāji aicināti piedalīties virtuālajā kontaktbiržā "Svētku e-maiss"

Lai atbalstītu vietējos ražotājus un iepazīstinātu ar uzņēmēju piedāvājumu, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) jau otro gadu organizē virtuālo kontaktbiržu "Svētku e-maiss", kurā uzņēmēji varēs iepazīstināt ar saviem ražojumiem, tīkloties un veidot sadarbību tiešsaistes pasākumā, savukārt iedzīvotāji varēs iegādāties Latvijā ražotus produktus vai pakalpojumus. Piedāvājumu dalībai kontaktbiržā uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki aicināti iesniegt līdz 17. decembrim, informē ZRKAC.

Ikvienam uzņēmumam, mājražotājam un amatniekam ir iespēja savu svētku piedāvājumu ievietot "Svētku E-maisā", aizpildot anketu tiešaistē: ieej.lv/svetku_emaiss_2021 vai, nosūtot informāciju pa e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv. Piesakoties, informācijā jāiekļauj produktu fotoattēli, produktu nosaukums, īss apraksts un kontaktinformācija - tālrunis, e-pasts, sociālā tīkla “Facebook” lapa, tīmekļvietne vai interneta veikals.

 

Arī šogad visi, kuri vēlas iepriecināt sevi un savus tuvākos ar Latvijā ražotām svētku dāvanām, gardumiem un citiem piedāvājumiem, aicināti izvēlēties kārotos produktus vai pakalpojumus, kontaktējoties ar uzņēmējiem. Produktu klāsts regulāri tiks papildināts, tādēļ ikvienam būs vērts vismaz reizi nedēļā ieskatīties jaunākajos piedāvājumos. Ar "Svētku e-maiss" saturu interesenti varēs iepazīties saitē: ej.uz/ZRKAC_svetku_maiss, kā arī ZRKAC mājaslapā www.zrkac.lv.

 

Visi uzņēmēju piedāvājumi, kuri tiks iesniegti līdz 3. decembrim, piedalīsies konkursā par radošuma balvu "Ideju spogulis 2021", kurā tiks vērtēti jauni, inovatīvi produkti un pakalpojumi. Balvas ieguvēji tiks noteikti 9. decembrī, bet žūrijas komisijas locekļi svētku maisa saturam sekos līdzi jau no pirmās dienas.

 

Sniegtie personas dati tiks izmantoti, apstrādāti un glabāti līdz noteiktā mērķa sasniegšanai, kontaktbiržas norises laikā un saskaņā ar normatīvo datu drošības regulējumu.

 

Foto: ZRKAC

Pievieno komentāru

Ekonomika