Degvielas tirgotāja "Astarte Nafta" apgrozījums pērn saruka par 13,6%

Degvielas tirgotājs SIA "Astarte Nafta" pērn strādāja ar 44,037 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājusies par 41% - līdz 370 680 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kā norādīts kompānijas gada pārskata vadība ziņojumā, "Astarte Nafta" pagājušajā gadā ietekmēja Covid-19 pandēmijas radītās sekas uz ekonomiku, tostarp sarukušie tirdzniecības apmēri, patēriņa cenu samazinājums, degvielas tirgus "kritums", kā arī ar pandēmiju nesaistīts faktors - no pagājušā gada sākuma palielinātā akcīzes nodokļa likme benzīnam un dīzeļdegvielai.

Pērn kompānija turpināja pilnveidot ēdināšanas konceptu, kas nodrošina klientu ērtības un uzlabo pakalpojumu kvalitāti. Ātrās ēdināšanas kvalitātes uzlabošanai uzņēmums degvielas uzpildes stacijām iegādājās profesionālo virtuves tehniku un citu aprīkojumu. Pagājušā gadā uzņēmums attīstībā veda 428 000 eiro kapitālieguldījumus.

"Astarte Nafta" nākotnē plāno turpināt investēt tālākā uzņēmuma attīstībā, lielu uzmanību pievēršot vides aizsardzības pasākumiem. Lai mazinātu emisiju daudzumu atmosfērā, turpināsies vecā tipa degvielas uzpildes iekārtu nomaiņas process.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Astarte Nafta" 2019.gadā strādāja ar 50,992 miljonu eiro apgrozījumu un 628 269 eiro peļņu.

SIA "Astarte Nafta" dibināta 1995.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 31 240 eiro. "Astarte Nafta" īpašnieki ir Jānis Anspoks - 92,73% un Ligita Dzene - 7,27%.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Ekonomika