Jo svētki ir jāsvin!

Svētku nekad nevar būt par daudz, par to ir pārliecināta “Studijas BOO” īpašniece Dace Bogdanova. Viņa labprāt dalās idejās, kā vienkāršiem paņēmieniem radīt svinīgu noskaņu mājās, un atklāj, kā pasākumu aģentūra izdzīvo aizliegumu laiku. 

– Jūsu uzņēmuma misija ir radīt unikālus un neaizmirstamus pasākumus. Kā jums tas izdodas? 
“Studija BOO” ir ģimenes uzņēmums, un tā ir mūsu sirdslieta. Mans vīrs ir uzņēmuma galva, viņš vairāk atbild par praktisko, kamēr es par radošo pusi. Man patīk komunikācija un radīšanas process, esmu tā dvēselīte, kas visu noformē, no nekā izveido kaut ko skaistu. Bet, protams, ir arī citi cilvēki, kuri strādā un palīdz, jo viens pats neko nevar izdarīt, ir vajadzīga komanda. Mūs visus iedvesmo radīšana, iespēja uzburt svētkus un redzēt, ka cilvēks priecājās. Tā ir vislielākā balva. 

– Nu jau vairāk nekā gadu kultūras pasākumi un svinības ir apgrūtinātas. Kā izdzīvojat šo laiku?
Kovidlaiks liek domāt kreatīvi. Var jau kādu laiku paraudāt, bet, ja negribi pazust pavisam, ir jāsaņemas un jādarbojas tālāk. Tagad varu teikt, ka esam ieguldījuši ļoti daudz darba un enerģijas, lai izdzīvotu. Sākām veidot pārsteigumu dāvanas ar mūziku, dziesmām un konfeti, tā ļoti īpaši. Daudz dekorējam skatlogus, telpas un ārtelpas.
Pagājušajā vasarā mums viss iesākās lieliski. Sadarbojāmies ar Jelgavas novada domi, organizējām nozīmīgas jubilejas, korporatīvos pasākumus, plānā bija lieli projekti. Vairāk nekā desmit gadus diendienā esmu darbojusies pasākumu jomā: strādājusi gan valsts iestādēs, gan privātā sektorā, organizējusi un vadījusi pasākumus lieliem cilvēku pūļiem, komunikācija ir mana stiprā puse. 
Kad pasākumus atkal aizliedza, mēs sākām domāt citādi. Esam iestājušies LTRK un uzņēmējdarbības asociācijā, jo mums ir, ko teikt. Mēģinām darīt visu iespējamo, lai ietu uz priekšu. Es domāju: ja uzņēmums spēj izdzīvot šajā laikā, tad tas neiznīks. Nav viegli, bet ir jādarbojas.

Visu interviju lasiet 27.maija “Zemgales Ziņās”

Foto: Iveta Pavziniuka un no personīgā arhīva

Pievieno komentāru

Ekonomika