Nosauks pagājušā gada iekārotāko darba devēju

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā tiešsaistē ceturtdien, 18.martā, tiks nosaukts un apbalvots 2020.gada iekārotākais darba devējs, pavēstīja aptaujas "Top darba devējs 2020" rīkotāju interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa.

Pasākumā plānots nosaukt un apbalvot ne tikai 2020.gada iekārotāko darba devēju respondentu vērtējumā, bet arī apzināt līderus no tādiem sektoriem kā finanses, tirdzniecība, ražošana, informācijas tehnoloģijas un telekomunikācijas, transports un loģistika, sabiedriskā ēdināšana. Šogad šis saraksts papildināts saraksts biznesa kategorijā, noskaidrojot arī labākos darba devējus starptautisko biznesa pakalpojumu sektorā.

Šogad balsojumā par darba devējiem piedalījās rekordliels respondentu skaits, sasniedzot gandrīz 15 000 cilvēku.

Respondentiem bija iespēja noteikt arī labākos darba devējus Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē. Pasākuma laikā tiks atklāts darba devējs, kurš pēc aptaujas rezultātiem topa sarakstā pavirzījies par visvairāk pozīcijām, 39. vietas augstāk, iegūstot titulu "Gada izaugsme".

"Top darba devējs" apbalvošanas ceremoniju no pulksten 10.30 varēs vērot tiešraidē "CV-Online Latvia" "Facebook" lapā https://www.facebook.com/cvonlinelatvia/posts/10158100251036687 .

Aptauja "Top darba devējs" tiek organizēta 10.reizi.

Jau vēstīts, ka pagājušā gada aptaujā titulu "Top darba devējs" otro reizi pēc kārtas ieguva "Swedbank".

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Ekonomika