Notiks starptautiskā tiešsaistes darba diena "Darbs un karjera Latvijā"

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls "Eures" ("Eures") 25.maijā no pulksten 14 līdz 16 rīkos starptautisko tiešsaistes darba dienu "Darbs un karjera Latvijā" Eiropas darba dienu platformā "europeanjobdays.eu",  informēja NVA.

Pēc NVA paustā, piedaloties tiešsaistes darba dienā "Darbs un karjera Latvijā", darba devēji un darba meklētāji, izmantojot datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu, varēs satikties tiešsaistē. Darba devējiem tā būs iespēja ne vien atrast uzņēmumam vajadzīgos speciālistus, bet arī popularizēt savu biznesu, veicināt tā starptautisku atpazīstamību, demonstrējot videomateriālus par savu uzņēmumu.

Lai piedalītos starptautiskajā tiešsaistes darba dienā, ir jāizveido savs profils Eiropas darba dienu platformā "europeanjobdays.eu" un jāreģistrējas dalībai tiešsaistes pasākumā "Darbs un karjera Latvijā". Darba devējiem jāpublicē vakances un jāievieto sava uzņēmuma prezentācija. Uzreiz pēc reģistrēšanās darba devēja publicētā informācija būs redzama vietnes apmeklētājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, un darba devējs varēs sākt saņemt pretendentu pieteikumus. Savukārt darba meklētājiem Eiropas darba dienu platformā jāievieto savs "CV" un jāpiesakās vakancei, lai pasākuma dienā varētu tikties ar darba devēju virtuālajā vidē.

Iepriekšējā NVA un "Eures" tiešsaistes darba diena "Darbs un karjera Latvijā" norisinājās 2020.gada 23.aprīlī, pasākumu tiešraidē vēroja vairāk nekā 38 tūkstoši interesentu no Latvijas un ārvalstīm, darba devēji bija piedāvājuši 325 vakances, bet savus profilus Eiropas darba dienu platformā bija izveidojuši 815 darba meklētāji.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Ekonomika