Sākusies tirgotāju pieteikšanās Piena, maizes un medus svētku gadatirgum Jelgavā

28. augustā Jelgavā norisināsies 21. Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki, 19. Piena paku laivu regate un Latvijas novadu Siera diena. Šobrīd sākusies tirgotāju pieteikšanās tirdzniecības un izklaides aktivitāšu sektorā, kas ilgs līdz 20. augustam, vai kamēr brīvas tirdzniecības vietas, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Dalībai gadatirgū, kas norisināsies Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas kultūras nama, pieteikumi gaidīti no piena, maizes un medus produktu ražotājiem, tirgotajiem un amatniekiem, kuru ražojumi izmantojami minēto produktu pārstrādē, uzglabāšanā un servēšanā. Svētku tēmai neatbilstošas produkcijas tirgotājus lūgums nepieteikties! 

Pieteikties gadatirgum, iepazīties ar tirdzniecības vietu zonējumu un gadatirgus nolikumu var mājaslapā festivali.jelgava.lv sadaļā "Pieteikšanās", "Pieteikšanās Piena, maizes un medus svētkiem". 

Piena, maizes un medus svētki, kā arī Latvijas novadu Siera diena Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz kultūras nama notiks 28. augustā no pulksten 9 līdz 15. 

Foto: no arhīva 

Pievieno komentāru

Ekonomika