Studentus aicina piedalīties pasākumā par uzņēmējdarbību 1

Turpinot aizsākto ikgadējo ceļojumu un izprotot kā augstākā izglītība sagatavo studējošos veiksmīgai uzņēmēja karjerai nākotnē, 7. aprīlī pulksten 9 norisināsies  Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes organizēts pasākums "Uzņēmēja DNS: No studenta par uzņēmēju", kas būs skatāms "Zoom" platformā. Pasākumā aicināti piedalīties skolēni, studenti un ikviens interesents, kuram nākotnē ir ideja par sava uzņēmuma dibināšanu.

Kā informē universitātē, šoreiz pasākumā piedalīsies vairāku uzņēmumu pārstāvji ar saviem daudzpusīgajiem stāstiem. Viņu vidū SIA "Jelgavas tipogrāfija" valdes priekšsēdētājs Juris Sīlis, Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studiju programmas "Komercdarbības un uzņēmuma vadības" 4. kursa students un zemnieku saimniecības "Ziķi" strausu nozares vadītājs Intars Bušinskis, bāra "Māsa" īpašnieces Mārīte un Aiva Kalniņas, uzņēmēja un "Instagram' trenere Sindija Bokāne, kā arī SIA "Studija BOO" projektu vadītāja Dace Bogdanova. Savukārt pasākumu atklās Ekonomikas un sabiedrības fakultātes dekāne, profesore Andra Zvirbule.  

Seminārs norisināsies "Zoom" platformā un tajā varēs piedalīties jebkurš interesents, iepriekš reģistrējot savu dalību. Reģistrēšanās dalībai notiek Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes mājaslapā līdz 6. aprīlim. Šie dati tiks izmantoti tikai saziņai par semināra norisi. 

Pasākums ir bezmaksas un vietu skaits ierobežots, tādēļ LLU aicina  iepazīties ar darba kārtību un interesentiem reģistrēties jau laicīgi.

 

 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

mhh

"Instagram' trenere. Ja nav noslēpums, kas tā par profesiju? Profesiju klasifikatorā tādu nevaru atrast.

pirms 12 dienām, 2021.04.06 15:59

Ekonomika