Tiešsaistē norisinās skolēnu mācību uzņēmumu pasākums "Cits bazārs" Jelgava

Ikviens interesents aicināts tiešsaistē apmeklēt "Junior Achievement Latvia" skolēnu mācību uzņēmumu reģionālo pasākumu "Cits Bazārs" Jelgava, kas 15. aprīlī līdz pulksten 16 un 16. aprīlī no pulksten 13 līdz 16 norisinās tiešsaistē, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē. 

Interesenti var iegādāties jauno uzņēmēju radītos produktus interneta vietnē www.jalatvia.lv/katalogs. Pasākumā piedalās skolēnu mācību uzņēmumi no Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas un Jelgavas 4. vidusskolas, piedāvājot tādus produktus kā pašu gatavotas sveces, dekorus mājai, unikālas basketbola bumbas, grāmatu plauktus un "jaciņas" kafijas krūzītēm, kā arī pakalpojumus, tostarp video meistarklases dažādu gardumu pagatavošanai mājās, video un foto apstrādi. Pasākumā no Jelgavas piedalās 21 skolēnu mācību uzņēmums. 

Pasākumu organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciālisti sadarbībā ar "Swedbank Latvia". Pasākumu atbalsta Jelgavas pilsētas pašvaldība, Jelgavas biznesa inkubators, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Jelgavas izglītības pārvalde, Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija, SIA "Karameļu darbnīca", tirdzniecības centrs "Pilsētas Pasāža", SIA "Signum", bistro "Silva", Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

 

Foto: "Junior Achievement Latvia"

Pievieno komentāru

Ekonomika