Vāc parakstus, lai Covid-19 laikā ļautu strādāt mazajiem uzņēmējiem 1

Portālā "Mana balss" sākta parakstu vākšana, lai Covid-19 laikā ļautu strādāt mazajiem uzņēmējiem.

Kā iniciatīvas autore norādīta Evija Grāmatiņa, kura skaidrojusi, ka iniciatīvas mērķis ir ļaut mazajiem uzņēmējiem strādāt Covid-19 laikā, ievērojot piesardzību un ņemot vērā profilaktiskos nosacījumus.

Viņa uzskata, ka valdība Covid-19 ierobežošanai ir izvēlējusies, daudziem nepieņemamu risinājumu, nosakot aizliegumu mazajiem uzņēmējiem veikt saimniecisko darbību.

Grāmatiņa rosina tā vietā kopā ar nozaru pārstāvjiem meklēt "valstij un tās iedzīvotājiem ilgtspējīgus risinājumus", lai būtu iespējams atjaunot saimniecisko darbību, nosakot samērīgus saimnieciskās darbības ierobežojumus, kuri ļautu gūt ieņēmumus un līdz ar to arī ļautu mazajiem uzņēmumiem pārvarēt krīzi.

"Valdība pašreiz, ierobežojot Covid-19, cenšas to samazināt līdz saslimstības līmenim "0", tomēr tās uzstādījumam būtu jābūt - par veselu, ilgtspējīgu sabiedrību un ekonomiku neatkarīgi no krīzēm, ņemot vērā valsts ekonomikas, sabiedrības, indivīda un uzņēmēju intereses," uzskata Grāmatiņa.

Viņasprāt, ar mainītiem ierobežojumiem mazajiem un vidējiem uzņēmējiem un pašnodarbinātām personām būs iespēja veikt saimniecisko darbību un gūt ienākumus arī Covid-19 un jebkādu turpmāko krīžu laikā. "Un sabiedrība gūs pārliecību, ka valdībai prioritāra tomēr ir pati sabiedrība, tās visplašākā labklājība un ilgtspēja, nevis krīzes, kas nāk un iet," uzsvēra Grāmatiņa.

Iniciatīvai gūstot 10 000 parakstus, to iesniegs Saeimā.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 1

cilvēks

Tak viss jau ok. Vajag visiem ļaut strādāt. Pie šādiem noteikumiem kā tagad, nevienā veikalā, principā nav iespējams inficēties. Tagad pat lauku topā un vesko ielien policists un blenž vai viss kārtībā. Visas inficēšanās notiek mājas tusiņos, kurus tāpat neizkontrolēs. Tātad nekādas nulles nebūs. Un tā kā 100 vakcinētie jau ir sadir su šies ar pārējo vakcīnu sagādi, tad cik ilgi parastie cilvēki, kas nedrīkst strādāt, izturēs? Jau tagad lielākā daļa ierobežojumu nesaskan ar Satversmi un tiem nav zinātniska pamatojuma, kā dēļ principā tie nav leģitīmi

pirms 2 mēnešiem, 2021.02.13 19:10

Ekonomika