ZRKAC izveidojis virtuālu uzņēmēju "Svētku e-maisu"

Lai atbalstītu vietējos ražotājus un iepazīstinātu ar uzņēmēju piedāvājumu svētkiem, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) izveidojis virtuālu "Svētku e-maisu", kurā līdz pat 15. janvārim uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki var izvietot savu piedāvājumu jelgavniekiem, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

"Iespējams, ka šogad, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, kā ierasts decembra sākumā, nevarēsim tikties ikgadējā mājražotāju un amatnieku kontaktbiržā, kur uzņēmējiem klātienē ir iespēja iepazīstināt ar saviem jaunumiem un ražojumiem, tādēļ šogad atvērta īpašā kontaktbirža e-vidē – "Svētku e-maiss"," skaidro ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone. 

Ikvienam uzņēmumam, mājražotājam un amatniekam ir iespēja savu svētku piedāvājumu ievietot "Svētku e-maisā", aizpildot anketu tiešsaistē https://ej.uz/svetku_piedavajums vai nosūtot pa e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv. Informācijā jāiekļauj produktu fotoattēli, produktu nosaukums/īss apraksts un kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts, "Facebook" konts, internetveikals). 

Ar "Svētku e-maisa" piedāvājumu jelgavnieki var iepazīties mājaslapā www.zrkac.lv. "Visus, kuri vēlas iepriecināt sevi un savus tuvākos ar Latvijā ražotām svētku dāvanām, aicinām iepazīties ar "Svētku e-maisa" saturu un izvēlēties pašus labākos produktus, kontaktējoties ar produktu radītājiem. Produktu klāsts regulāri tiks papildināts, tādēļ jelgavnieki vismaz reizi nedēļā aicināti ieskatīties jaunākajā piedāvājumā," tā L.Miķelsone. 

Visi uzņēmēju piedāvājumi, kuri tiks iesniegti līdz 4. decembrim, automātiski piedalīsies konkursā par radošuma balvu "Ideju spogulis 2020", kur tiks vērtēti jauni un inovatīvi produkti. Balvas ieguvēji tiks noteikti 10. decembrī.

 

 

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Ekonomika