Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ērts patēriņa kredīts internetā ar VIASMS.lv

Nepieciešams aizdevums? VIASMS.lv ir alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzējs, jeb aizdevums online, kurš Latvijā darbojas jau kopš 2009. gada ar mērķi nodrošināt saviem klientiem vienkāršu un ērtu sadarbību. VIASMS.lv lepojas ar klientu skaita pieaugumu un faktu, ka vairums no tiem izmanto pakalpojumus atkārtoti. 

Aizdevums jeb kredīti internetā ir vairāku soļu process, kurš reizēm var sagādāt neērtības. VIASMS.lv savus klientus izvirza kā uzņēmuma vērtību, līdz ar to ir parūpējušies par katra klienta vajadzību izpratni un procesa atvieglošanu:

  • Bezmaksas aizdevuma noformēšana;
  • Elastīgi atmaksas nosacījumi;
  • Zemas procentu likmes;
  • Nauda tavā kontā tajā pašā dienā;
  • Iespēja aizņemties papildus pieejamā limita ietvaros;
  • Pirmās 30 dienas kredīts bez procentiem – jaunajiem klientiem.

VIASMS.lv rūpējās, lai aizdevums internetā notiktu maksimāli ātri un bez liekām formalitātēm, veicinot pozitīvu sadarbību un risinājumus saviem klientiem.

Aizdevumi, kurus piedāvā VIASMS.lv ir pieejami ikvienam klientam ar pozitīvu kredītvēsturi, nodrošinot iespēju atrisināt izaicinājumus finansiālajā jomā. Plānojat lielākus pirkumus, jeb dodaties ceļojumā, šajā gadījumā labākā izvēle būs maksājumu karte ar kredītlīniju. Tā ir kredītkarte klasiskā izpratnē un ļauj apmaksāt preces un pakalpojumus piešķirtās kredītlīnijas ietvaros. Naudas kredīts noderēs brīžos, kad nepieciešams ātri saņemt aizdevumu līdz pat 3000 EUR, nozīmīgākiem dzīves plāniem. Pamatojoties uz klientu ieteikumiem VIASMS.lv izstrādājuši elastīgo aizdevumu, kurš piemērots gadījumos, kad nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa, bet līdz algas dienai vēl jāgaida. Tas ļaus saņemt nepieciešamo summu 15 minūšu laikā pēc lēmuma pieņemšanas par aizdevuma piešķiršanu, izvērtējot Jūsu maksātspēju. VIASMS.lv piedāvājumā ir arī sms kredīti, ar kuru palīdzību klients saņem aizdevumu nosūtot īsziņu. SMS kredīts ir ātrais aizdevums internetā, kam pirmo reizi ir jāpiesakās VIASMS.lv mājaslapā, bet katru nākamo aizņēmumu var saņemt, nosūtot īsziņu. 

Kredīts online ir ļoti ērts veids kā atrisināt gan plānotas, gan neplānotas izmaksas, jebkurā dzīves situācijā.

VIASMS.lv saviem klientiem apsola neapstāties pie sasniegtā, piedāvājot arvien jaunus un izdevīgus pakalpojumus, kā arī uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti.
Ienāc VIASMS.lv un uzzini vairāk!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.