Autoserviss

Nesen pārcēlos uz Jelgavu. Vai kāds var ieteikt labu auto servisu Jelgavā. Varbūt arī pabrīdināt no kura servisa jāturas pa gabalu. Paldies!

Reinis

Paķer pāris litrīgos bamslīšus un brauc šurp, parādi, kas tev tur skrūvējams.

pirms mēneša, 2021.04.26 17:50

Veselais saprāts

Šis būs tas stils, kad pāris stundas vai dažas dienas vēlāk būs iekomentēts apcerīgs apstāsts ar “lielisko pieredzi” un apakšā saliktiem visiem kontaktiem un darba laikiem?

pirms mēneša, 2021.04.26 20:22

Reinis

Kādi tur kontakti, ieķer bamslīšus, iebuhāsim un saskrūvēs ko viņam tur vajag.

pirms mēneša, 2021.04.26 20:46

cilvēks

viss atkarīgs no tā, ar kādu lūzni pārvietojies. Piemēram, vecus golfus normāli remontē visi. bembi triec pret dzelzsbetona sienu un nopērc jaunu (no salona, tad būs ciešams un uzreiz nebūs jātriec pret sienu) opeļi Jelgavā neplīst, visiem ar tiem kauns braukt, bet brauc, jo labas mašīnas, reti jālabo. Audi - kaut kur bij viena iestāde, kas taisīja tikai audi, taisīja labi. Nezinu, vai ar kases aparātu arī strādā, bet tā jau visu remontiestāžu sērga. Kraislerus jelgavā neviens negrib remontēt. Cerams, ka tev nav alfa romeo vai fiat 500, jelgavā daži īpatņi ir tikpat stulbi kā tukumā. Aziāti auto neražo, līdz ar to visādas tojotas, hondas pieskaitam pie šujmašīnām un zālespļāvējiem. Franču mašīnas normāls cilvēks nepērk, jo ir volksvāgeni.

pirms mēneša, 2021.04.29 07:38

cilvēks

un b ļ ā!!! Volvo. Aizmirsu par to. Aizved savu s60 vai v50 vai nezinu, kādi tur vēl pie čaļa pārlielupē depo raj. Atpazīsi uzreiz viņam galva aiz gudrības daudz lielāka kā citiem mehāniķiem, jo viņš zinot visu par volvo. Viņš pateiks, ka tava mašīna ir sū ds, remonts maksās no 3k uz augšu, labāk nopirkt no viņa tikko no bulgārijas atvestu un perfekti atremontētu brīnumu par 6k un savu atstāt viņam rezerves daļām. Neaizmirsti tik palūgt kases čeku vai oficiālu rēķinu :DDD

pirms mēneša, 2021.04.29 07:45

Reinis

Jautājums tiem, kuri man vienmēr liek mīnusus. Kāda ir jūsu dzīves problēma, ka tā jāienīst mani? Ko es jums tādu esmu izdarījis? Ja vēlaties izstāstīt savu bēdu, varam to darīt pie kāda garda bamslīša, nav jau jāheito internetā.

pirms mēneša, 2021.04.29 18:12

cilvēks

par to, ka tu par to uztraucies, ielikšu es tev ar mīnusu. Liec tu man arī :))) Jo vairāk mīnusu, jo vairāk pelēkās masas pārstāvjus, vidusmēra ofisu darbiniekus un citus cukurgaiļus tu kaitini. Tas izklaidē.

pirms mēneša, 2021.04.30 07:51

cilvēks

nu re, ierēdnīši sasparojās :DDD

pirms mēneša, 2021.04.30 15:49

cilvēks

Kādēļ neviens nejautā, kur vislabākos zārkus taisa. Tagad taču sērga, cilvēki mirst, aktuāla padarīšana.

pirms mēneša, 2021.05.02 16:38

pārcilvēks

Cilvēks sadomājies, ka ir Zadornova tradīciju turpinātājs Jelgavā. :)))

pirms mēneša, 2021.05.13 10:14

cilvēks

kas tas tāds par fruktu?

pirms mēneša, 2021.05.13 10:38

cilvēks

https://lv.wikipedia.org/wiki/Mihails_Zadornovs sapratu, tu laikam šo domāji. Diemžēl neesmu pazīstams ar plašās kaimiņzemes pielūgsmes objektu daiļradi. Nepatīk. Tāpat kā 9. maijs. Okupācijas sekas manī nostalģiskas rētas nav atstājušas. Tikai vienaldzību un nožēlu.

pirms mēneša, 2021.05.13 10:43

Māris

Jelgavā nav labu servisu. Ja vajag hadeni savākt, visi ar mieru, ka kaut kas sarežģītāks tā pilnīgākie murgi sākas.

pirms mēneša, 2021.05.07 11:53

cilvēks

nu jau, nu jau... ir arī normālas vietas. 2 točna zinu.

pirms mēneša, 2021.05.08 15:52

ļembasts

esot viens kārtīgs BMW serviss kkur žukovkā bet tikai jābūt divciparu V.Nr. - virs 2006 gada. Tos kas zem kolhozus lai meiju grupā riktē, nu tas raimis kas aiz dīķa ar suņu burkšķiem zem vītoliem!

pirms mēneša, 2021.05.10 07:13

Pievieno komentāru