Covid 19 revakcinācija

Kāds zin, kā ir ar covid revakcināciju? Jūlija beigās saņēmu "janssen" poti, kurai pēc 8 vai 12 nedēļām rekomendē revakcināciju ar "moderna" vakcīnu. Man jau būtu laiks revakcinēties, taču internetā nekur neredzu iespēju tai pieteikties.

egle1

zvaniet 8989, tur gan jāgaida savienojums minūtes 20, iespējams, palīdzēs. Zemgales veselības centrs tagad vakcinēs ar Modernu, tur var zvanīt reģistratūrai 63084004 vai rakstot: registratura@zvc.lv - iespējams, palīdzēs.
Internetā arī bērnu nevar pierakstīt, tikai kaut kur zvanoties.

pirms mēneša, 2021.10.23 16:25

Vakcinētais

Pa to 8989 kādu dienu atpakaļ zvanīju, viņi uz revakcināciju nereğistrē, bet paldies par to otru numuru, mēğināšu tur.

pirms mēneša, 2021.10.23 17:10

Izmēģinājuma trusītis

Ja sertifikāts derīgs, par ko uztraukties? Patīk novājināt imūnsistēmu, vakcinējies katru mēnesi, tur, (vakcinācijas centros), tevi ar atplestām rokām sagaidīs... Vari uzprasīt savai ģimenes ārstei, viņiem arī it kā esot vakcīnas.

pirms mēneša, 2021.10.26 08:57

Vakcinētais

Kā jau cilvēks tur zemāk komentē, ar vakcīnām imunitāte tiek tikai stiprināta. Sertifikāts mani uztrauc mazāk, es vienkārši negribu gulēt slimnīcā. Starp citu ir veikts arī pētījums, ka ja piemēram vakcinējas tāds, kas ir slimojis ar covid, tad vakcīna dod vispār superimunitāti, un ne tikai pret covid.

Immunity to all forms of the coronavirus may be closer than we thought:
https://youtu.be/oWyzwYbed-o

pirms mēneša, 2021.10.27 10:54

Janss

Ja sertifikāts neuztrauc, bet vakcinējies veselības nolūkos, kādēļ tad laidi iekšā Janssen vakcīnu, kurai ir zemākā efektivitāte no visām pieejamām vakcīnām, bet ar kuru sertifikātu var dabūt visātrāk?

pirms mēneša, 2021.10.29 17:08

Vakcinētais Janssam

Prioritātes laika gaitā mēdz arī mainīties. Un trīs mēnešus atpakaļ bija arī mazāk informācijas par vakcīnu iedarbības ilgumu.

pirms 29 dienām, 2021.10.30 17:01

cilvēks

vispār jau ar vakcīnām imūnsistēma tiek stiprināta. Bet nu ko tur, dzirdēji kāda idi ota skaļu bļāvienu, tagad vari atkārtot. Tevi sadzirdēs un beidzot būsi savā esībā ko sasniedzis - iedomātu cieņu no citiem pamuļķiem.

pirms mēneša, 2021.10.26 13:10

Pievieno komentāru