Jelgavas atkritumu savākšana

Par ko maksājam atkritumu apsaimniekotājam ja atkritumu konteineri pagalmos netiek apsaimniekoti?

Gaziks

....jaunā kulk īpašniece nesaprot kur iekūlusies vai rāviņš ar bubuli nevar sadalīt ieņēmumus... un nevar sarunāt no kuras kabatas kartelim jāmaksā 51.000
Kas par cūcību pagalmos? Neizvestas miskastes un dēļu kaudzes no nolietotām mēbelēm aiz tām...!
Vai arī rāviņam nekas cits vairs neinteresē kā danči pasta salā kur uz kuģi var par nodokļu naudu darījumu vakarīņās viskijus dzert dažas vecas domes dāmas un rēķinu uz domi izrakstīt...!

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.05 08:32

vecās domes DĀMAS

jau bez izpriecām nemaz neprot dzīvot.Vai tad no balzāmiņa pārgājušas uz viskiju? Paši jau esam vainīgi , ka pensionētās cacas tur sēž, jo vēlēt jelgavnieki iet negribēja.

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.05 10:52

vaziks

Zemgales Ziņām vai jau nebūtu laiks izveidot rubriku par iekšpagalmu situāciju Jelgavas pilsētā un atspoguļot ar fotogrāfijām lai vairāk cilvēki to redz latvijā un sadraudzības pilsētās psaulē! Savādāk tikai Pasta sala un un Loka maģistrāle liecina par izaugsmi pilsētā! Bet cilvēkiem jādzīvo ar sūdu kaudzēm ap mājokļiem jau tā nesavāktajos pagalmos! Lai mūsu bērni no mazotnes iemācās kā sadzīvot ar netīrību ap mājām!

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.05 08:37

Ķencis

Šķiet, ka jāieinteresē arī citi Latvijas izdevumi un televīzija par notiekošo Jelgavā!

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.05 08:40

ļembasts

Bubulis sajuta deguma smaku un aizlaidās atstājot andri vienu ar savām problēmām... tikai no likuma jau nekur neizmuksi! Kur liksi savu māju kad raus zarā...? Cik cilvēki piekrāpti par šiem gadiem sadarbībā ar andri? Šeit gan derētu paraug izmeklēšana un tiesa! Acīmredzams kartelis, kā to tagad moderni izrunāt!

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.05 09:17

opel

Pilnsabiedrība “JKP” sniegs jelgavniekiem pakalpojumus, pamatojoties uz Jelgavas pilsētas pašvaldības veiktā iepirkuma ID. Nr. JPD 2020/30/SK rezultātiem. Savukārt, konteineru nomaiņa (pārņemšana) notiks, veicot kārtējo atkritumu izvešanu atbilstoši pastāvošajam grafikam...

Žurkas mūk un astes slēpj! Vai kā te steidzami vajadzētu iesaistīties valsts drošības iestādē! Acīm redami viss ož pēc naudas un varas pārdales un kārtējās cilvēku muļķošanas

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.05 09:24

Eva

https://skaties.lv/beztabu/sudzibu-delis/dazadi/atkritumu-kalni-jelgava/
Viens pacenties, sabildējis. Jāgaida raidījums ciemos, savādāk izskatās, ka ieaugsim mēslos.

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.05 09:49

Nīps uzmetis Andri

Man draudzene strādā nipā. Sen grib prom. Sākumā kriminaļniks. Tagad jaunais ieceltais priekšnieks grib visiem iegriezt. Karo ar jkp ar nebruku ar rimidalu. Pārgāja daudzās adresēs uz izvešanu dažas reizes nedēlā, kur bija 6 vai 7. Nekur neļauj vest ārā kaudzes. Jāmelo visiem cilvēkiem kas zvana un prasa ka vainīgs jkp. Tādu āzi ielīka par dārznieku kas Andrim uzmetīs. darbinieki visi aizmuks. Jeļena pat jau plāno aiziet.

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.05 20:10

Janka

Lasu un domaju,nu kur mūsu tauta var but tik stulba.Varbut paskatāmies katrs uz sevi.

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.06 08:55

Cik jau var

Cilvēki, jūs reāli nesaprotat vai negribat saprast, ka NIP neko negrib darīt? Gadiem ilgi šis uzņēmums sēdēja klusi, lai tik neko nedarīt! JKP labi paskaidroja ka strādā tik, cik pasuta - un tas ir loģiski. Ja NIP neko nepasuta un netaisa slēgtus laukumus, ko ar to darīt? Kāpēc policija nevienu nesoda? Vai kādam izrakstīja max sodu? Ne taču! Un tagad visas pretenzijas pret tiem, kuri vnk strādā pēc pasūtījuma. Civilizētai sabiedrībai jārūpējas ari par atkritumiem.

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.06 10:16

Старшая по дому

Я старшая по дому. Когда на нашей площадке образовалась свалка, я тоже сначала подумала, что виноват JKP... Однако, оказалось, что это не так. Решила разобраться в новой системе, и пришла к выводу, что:

1. NIP не хочет и в сфере мусора ничего делать. Вечная война продолжается. Будем думать, как уйти от этого домоуправления
2. Свалки появились потому, что раньше все вывозили априори, а сейчас СИСТЕМА другая, частный бизнес, лафа кончилась. В принципе, уже давно многие города на это перешли - сколько заплатили, столько и вывезли... А сейчас вывозят ПО ЗАКАЗУ. Сколько раз домоуправление закажет и сколько мусорников, столько и вывезут. НИП не хочет заказывать нормальное число: это же подсчеты надо проводить, думать... А новый оператор, как частное предприятие, не имеет права вывозить по своему усмотрению, не можетнавязать свой порядок. Это же логично.
3. Полиция могла бы хоть два раза посидеть в засаде и выписать кому-то штрафы. Фигушки! Если бы кому-то пришлось расставаться с парой сотен за то, что вывез в чужой мусорник свой мусор, наверное, проблему удалось бы решить.
4. Моя подруга живет в доме, где контейнера стоят в помещениях для мусоропровода. Так вот, свалки у низх в доме нет, платят меньше - потому что тариф снизился.
5. НИП всегда вокруг всех винит, лишь бы ничего не делать. Головная боль с ними.

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.06 11:54

Anna

Mums NĪP samazināja izvešanu. Kāpēc - nav skaidrs.

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.06 15:35

rahaz

pēc miniimāliem aprēķiniem padomju kantoris njipz mēnesī apgroza krietni virs miljona (elementāra matemātika - objektu skaits un aptuvena kvadrātmetra cena, pieņemot kaut kādu vidējo kvadratūru). Pēc līguma ņipsam viss jāuztur kārtībā, Pēc likuma ņips iekasē savu likumīgo peļņas %, kas kopumā nav nekāds maziņais cipars €.Pēc apsaimniekokšanas likuma tiek pildīts tikai viens punkts - rēķinu izrakstīšana. Iesaku visiem izlasīt un salīdzināt ar realitāti. Kur paliek nauda no mājas uzkrājumu fonda? Cenas par m2 var palielināt cik vēlies - rezultāts ir viens.
Tagad vakari ātri paliek tumši - ja šis atkritumu vājprāts turpināsies, jāsāk ar velo klusiņām pievest savus maisus pie ņipsa un mest pāri sētai.
Parēķiniet - cik mēnesī ņipuss iekasē par jūsu ēkas kopējās dzīvojamās kvadratūras it kā apsaimniekošanu

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.06 22:19

to jelgavnieks

Arī katru rītu skatos uz šiem atkritumu kalniem un nav skaidrs par ko maksājam?Zemē ārpus konteineriem jau ir tādi atkritumu kalni.
Jautājums,vai dzīvojam Jelgavā vai miskastē????

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.08 19:58

egle1

manai mājai apsaimniekotājs nav NĪPs, miskastes mašīna rūc katru (atkārtoju -katru) dienu, teritorija slēgta, neviena gruža zemē nav. Lūk arī visa atbilde. Biežā izvešanā.

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.08 20:14

Elizabete-

Manam dzīvoklim Nebrukas. Nav ne kalnu ne problēmu. Visu izved. Esmu šokā kas draugiem pagalmā. Nu Dome vispar neko nevēlas redzēt. Tak var sodus salikt tiem apsaimniekotājiem, kas neko nedara. Vai tad nav atbildīgo. Kad zāli nenpļauj sodus salikt var, kad atkritumus neizved kalniem policija neredz vai.@@@pašvaldības policija laikam.

pirms 3 mēnešiem, 2021.09.10 23:12

seosprendimai

https://seosprendimai.lt/seo-paslaugos/

pirms 13 dienām, 2021.11.19 13:09

Pievieno komentāru