Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur satikt vīrieti Jelgavā?

Pavasaris. Valentīndiena ir pagājusi. Jautājums joprojām aktuāls. Varbūt kāda var padalīties no savas pieredzes, vai kāds vīrietis zina, kur viņš ir sastopams?

Darbā man tikai sievietes, vai kāds precēts pensijas vecumā kungs. Kur Jelgavā, var nepiespiesti satikt savu princi? Skaidrs, ka ikdienas pusdienas krogā, maksājot pašai, es nevarēšu izskatīt, ka potenciālo tikšanas vietu. Skaidrs, ka uz izrādēm k-namā, parasti sievas stiepj savus nelaimīgos lauleņus.

Kur doties sievietei pāri 30, lai nocopētu PIEMĒROTO labai ģimenes dzīvei eksemplāru? Lai neapvainojās tie, kas saprot, ka sievietes viņiem virsu nemetās, bet ja precēties, tad jau ar tādu vīru, ar kuru nebūs jau no paša sākta gala jārisinā problēmas ar darbu, mīļākajām, utt utt.

hi-hi

Aizejiet uz Argo,to visos laikos sauc par !Kaut gan normāli vīrieši dzīvo ģimenē un apkārt nemētājas!Vēl var iet uz kapiem,tur satikt kādu atraitni!

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 16:48

Jelgavā tādu nav!

nu Argo- pēdējā cerībā, tie vīrieši tiešām ir bezcerīgi. kāda savāc uz laiku,m un tad pazūd, pašķirās un kārtējo reizi atkal nāk. tā viņi tur rotē nepārtraukti. tie NAV ģimenes vīrieši.

a kapi, tas ir kā dziesmā- viņi savas sievas kapā idzinuši-un tevi iedzīs!!

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 17:13

blēdis

Ej uz fitnesa centru. Viens labums toč būs! Izkustēsies! Tikai uz mani necierē! ok?

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 17:16

Pavasara dvēsmas

Paldies, bet es meklēju tieši NORMĀLU ĢIMENES vīrieti :) veca vēl neesmu, bet vai tad ja 16 gados to normālo vīrieti nesatiec, tad ai cerības nemaz nav?

Internetā mēģināju, tomēr kaut kā ar piemerotību nesanāca. Man nebūs ne saistoši, ne interesanti dzīvot ar bezdarbnieku un parādnieku, kas tik apvaicājās ik pēc nedēļas - kā iet? man ok.

un ar atraitni sarakstījos, no kurzemes, viņam sieva pirms pāris mēnešiem nomira, atstājot 3 bērnus, bet viņš pat nepamanīja ka viņa bija grūtniece, nomira ar bērnu 8.mēnesī. tagad viņš meklē saimnieci, aukli un seksu starp iedzeršanu.

Gribas normālu ģimenisku vīrieti, jo esmu normāla ģimeniska sieviete.

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 17:23

Rolands

Identiska makšķernieku problēma, kā noķert zivi !

pirms 6 dienām, 2020.03.23 11:19

Pavasara dvēsmas

Ideja man jau patīk, tikai tas ir drīzāk- Ko var darīt, ka vēl nav 35, bet brīvs laiks ir?

Hmm sporta klubos, vīrieši neskatās uz sievietēm, kas atnākot izskatās sliktāk, par tur esošajām jau gadiem ilgi un regulāri.

Man patīk doma sākt rūpēties par figūru, bet uz citu meiteņu fonā, es fakts ka būšu zaudētāja.

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 17:29

ir ideja

Es Tev labprāt atdotu savējo vīrieti, jo nezinu, kā tikt no viņa vaļā. Varbūt jau viņš nemaz nav tik slikts cilvēks, jo - visi viņu saprotot, tikai es vienīgā nē!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 18:08

Centra meitene

...nu arī man ir šāda problēma. Jelgavā...nu nekādi nav iespējams, visi normālie aizmukuši uz ārzemēm, bet neveiksminieki klīst tepatās.....
Internetā arī nav pat ar ko parunāties.....jo viss ko tie pārsvarā dara - meklē tikai seksu.....iespējams, ka par naudu, nezinu!

Vispār smaga problēma.....varbūt kāds normālais te atsauksies!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 18:11

problēma

Njā, problēma ir smaga! Esmu nācis pie slēdziena, ka Jelgavā vispār brīvu sieviešu virs 25 nav. Un, ja ir, tad tādas, kam 2+ bērni no iepriekšējām 2 laulībam, smagi cieš no aptaukošanās, pašas nezin ko vēlas, vai 3.variants - meklē sponsorus. Kas attiecas par nebrīvajām, tad mani principi neļauj tādām piecirst.

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 18:36

tamras

..re, es lidz saviem 30, domāju, ka savu cilvēku atradīšu ļoti ātri, bet nu esmu krietni piezemētāks, jo tiešam brīvu sievieti ar daudz maz normāliem morāles principiem atrast nav viegli, bet ne neiespejami..
ar prieku saņemtu ziņu no līdzīgi domājošas! tamras@inbox.lv

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 19:26

Pavasara dvēsmas

Hmm tādus vīriešus parasti saprot tikai mamma, vismaz viņiem tā ir iestāstīts, un viņiem tā ir izdevīgāk.

Un tādi parasti, kā redzi, neiet prom, pat kad viņus atdod ar piemaksu citai ;)

Man arī bija kādreiz viens subjekts, tas arī uzskatīja, ka ar visiem viņam labi, tikai ar mani slikti, un savā ziņā viņa prombūtne atbrīvoja man laiku patērētu viņu aprūpējot, apbalstot, ceļot viņa pašapziņu utt., jo saceļoties viņa pašapziņai un paša pietiekamības un vērtības apziņai, un mammas biežākai vēlmei viņu satikt, viņu pālu ūdeņi aiznesa prom!

Tagad skrūvēju spuldzītes pati, un pieminu, ka kādreiz par katru ieskrūvetu 20 paldies visādos veidos izteicu un dāvāju :)

Ar tiem vīriešiem jau kaut kā.. grūti jau grūti..

Atceros vienas kolēģes teikt0 - tev grūti, jo esi viena, man ir grūti, jo tieši neesmu viena.. tā arī mums tē, meitenēm iet.. :)

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 20:09

Pavasara dvēsmas

Uz ārzemēm jau visāds kontingents ir aizmucis, cik atceros, tad sākotnēji brauca tie, kas pat normālos laikos te neko nepelnīja, sēdēja bez darba, izglītības, un tad brauca fiziski strādāt tur. Tad kompensējot savus kompleksus, brauca uz LV tērēt naudu un rādīt kādi biezie, pēc avēņu vākšanas ir. Zini, es ar tādu ne tad ne tagad arī negribētu dzīvot.

Jēdzīgie tur aizbrauca ar savām ģimenēm :)

Bet paskaties, mums viss strādā, valsts pārvāldes institūcijas, bankas, bizness, pat kaut kāda ražošana ir, un vīrieši tur strādā, un pelna, un kaļ plānus uz nākotni, paliekot LV, diez vai visi ir precējušies! Es negribētu braukt prom, tad jāmeklē stabilas attiecības ar vīrieti, kas savu nākotni saista ar Latviju..

Par interneta runāšanu, tas ir pilnīgs izmisums. Es pieļauju iespēju, ka tiešām, ne visiem viegli izteikties rakstot, tāpēc vēlas uzreiz tikties, bet to ka cilvēks var būt tik aprobežots savos izteicienos, darbos un vārdos, kā saka, tad šā vai tā, drīz vien sanāks šķirties, jo nebūs nekā kopīga par ko parunāt vai darīt. Bet ja man gribētos tik kādu apkalpot nepārtraukti, neko nesaņēmot preti, es drīzāk iegādātos suni. Vismaz lielāka pateicība no mīluļa.

Forumā, gan vīrieši, gan sievietes ir sāmērā asi sarunasbiedri :( es cerēju, ka kādas sievietes padalīsies savā pieredzē, ja arī satika savus vīrus pēc 25-30 gadiem, kā un kur viņām tas izdevās. Būtu ļoti lietderīgi palasīt!

Paldies!

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 20:25

Pavasara dvēsmas

Paldies, izskatās, ka arī vīrieši lasa manu forumu :)

Problēma ir smaga- pareizi, jo nezinu komentāra autoru, bet man daudzi draugi, kaimiņi, paši izskatās... nu zem 5 ballēm no 10, bet sievas grib modeles, vēl vēlams bagātas utt. Vīrietis uz kuru 2.reizi nepaskatīsies, saka ka ir izskatīgs un grib sev 18-gadīgu meitenei. Paskatieties interneta anketās, tur TĀDI izskatīgi pīrādziņi, kā ārprāc.

Es esmu BRĪVA SIEVIETE virs 25, un bērni manu brīvas sievietes statusu nemaina uz precētas sievietes statusu, te kaut kas autoram nogāja greizi. Protams ka ir sievietes, kas ir bez bērniem arī 40 un 50 gados, un protams ka ir vīrieši, kas meklē tikai bezbērnu sievietes, tad protams viņiem labāk jau kopā. Bet man ģimene ir gan bērni, varbūt pat vēl kāds bērniņš, ja izdosies nodibināt ģimeni, UN vīrietis. Mamma, tētis, mazuļi= tā ir gimene. Bet "es un bŗīva modele līdz 25 gadiem" tas ir SAKARS nevis ģimene ;)

Un jā, Problēm kungam ir taisnība, notievēt man arī noderētu, bet es jau pieteikumā nerakstīju, ka meklēju supermodeli vīrieti oligarhu, ja jau man ir trūkumi, es tos pieņēmu arī savā vīrietī. Tikai jābūt samērīgumam. Ja Problēm kungs meklē sev modeli līdz 25, bez bērniem, utt, tad spriežot pēc visa, viņam pašam ir 30, savs veiksmīgs bizness, super peļņa, izskatās kā Apolons, veselība uz 100, sporto, nedzer, nepīpē, ļoti uzmanīgs pret sievietēm un viņu vēlmēm, apdāvina un aplaimo sievietes visās dzīves jomās.. un krāniņš super-laba izmēra.. hmm šo sarakstu jau var turpināt ;) bet es domāju, ka Problem onkulim būtu pašam jāpiebremzē ar prasībām :)

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 20:42

Pavasara dvēsmas

Viss būs labi un vienbūšanas posmu var izmantot ieskējienam, lai tupmākais lidojums izdodas labs :)

Vīriešiem zem 30, starp citu, tiešām ir raksturīgs meklēt meitenes bez bērniem utt. Varbūt, lai kāda, nekautrētos tev rakstīt, ieskicē, ko tieši meklē :) ar morāles nostāju vien nepietiek, kā dzīve rādā..

Es piemērām kādreiz, mīļotā vīrieša dēļ pēc gadiem kopdzīves, pat matus piekritu pārkrāsot tumšus, jo kā izrādās vēlāk, viņam tumšmates vairāk patika, jo pirmā mīla bija ar tumšiem. Stulba sieviete, tagad jau to nedarītu, bet tad tas likās pareizi. Tagad es arī nerakstītu vīrietim, kam neder mans izskats, svars, gadi, bērni, profesija, radi, utt..

Varbūt kāds arī man uzrakstītu uz saldummiile@gmail.com

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 21:21

problēma

Tev neliekas, ka pašai ir pārāk augstas prasības? Izskatās, ka Tev pieredze ir visai liela.

Kāpēc man būtu jāuztur sveša vīrieša bērni? Piekritīsi, ka tādā gadījumā jāiemīl jau 2 cilvēki, ne tikai sieviete.

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 21:33

detektīvs Caps

Māte google saka, ka pavasara dvēsma ir vecis :)

http://www.zz.lv/forum/posts.html?fid=24&tid=3380&pid=0

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 21:40

bosiite

vai arī vnk raksta zem dažādiem nikiem pēc vajadzības un vēlmēm.

interenta vide ir jau tāda, ka var atļauties teikt un darīt visu ko dzīvē neuzdrošinās!

bet ja par tēmu runājam, tad vnk vajag atjaunot kādu savu senu hobiju, atrast domubiedrus un viss notiksies. visam savs laiks, bet nu tupēt mājās gan nevajadzētu ;o) un par sevi ir jārūpējas jebkurā laikā, neatkarīgi ir vai nav attiecības. ir jāmīl sevi un jābūt apmierinātai ar sevi ;o)

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 22:09

G O G I

O jā!

zz.lv forums ir tieši īstā vieta, kur meklēt princi uz balta zirga:):):)

Bet necenties, nepūlies tā.....

Šeit var atrast tikai zirgus, un dziedniekus, kā arī tādus, kas līdz kāzām klausa dieva pavēlei un atturās. :):):)

Bet, ja tā nopietni - Latvijā sieviešu ir gandrīz trīs reizes vairāk kā vīriešu, tādējādi Jūsu sāpe kļūst bezcerīga.

Tiešām ir tik grūti kādu atrast?

Varbūt problēma ir jūsu personā?

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 22:23

Man vairs neder :(

Man ir ģimenes dzīves pieredze un es to neslēpju :)

Es trāpīju par to, ka jūsu prasības pret sievietem nav samērīgas jūsu potenciālam? man tādu ideju pasvieda jau sen, kāds pazīstams ārzemnieks, kad mēs runājām par to cik augsti ir LV vīriešu standarti, un kāpēc sieviete neuzkrāsojusies nedrīkst rādīties no vannasistabas laukā, viņš tikai atbildēja, ka ar izņēmumiem, LV sievietes ir pāsteidzoši KOPTAS un seko modei un savam izskatām, bet LV vīrieši ir tādi izskatā - zemāki par viņu ārzemju vidusmēriem. Un tad viņš tā smuki pateica - bet ja jūsu vīriešiem ir tik augstas prasības, tad viņiem arī pašiem jāiet uz sporta zāli, jāvaksējās, jāpelna pietiekami, lai sieviete varētu sevi kopt pēc abusējām vēlmēm un sabiedrības standartiem! Ja vīrietis tikai prasa, bet pats neko - tā ir liekulība!

Patiešām, iespējams visus visus plusus var atsvert maks, tāpēc jaunas skaistas meitenes bez bērniem un pieredzes piekrit precēt VAI PAT dzīvot tik kopā ar veciem neglīteņiem kam naudas daudz.. varbūt tā.. nezinu..

un šeit, es liekas, par saviem interesanta un ģimenes dzīvei piemērota vīrieša kritērijiem esmu samērā maz rakstījusi :) vismaz ne acu krāsu ne algas apmēru nenorādīju :)

Problēm kungs, mēs nekad nebūsim kopā, tāpēc paspiedīsim viens otram rokas un atvadīsimies, ceru Jūs atstāsiet manis iesākto dāmu forumu par vīriešiem un ļausiet mums te tā paklačoties ;)

A bientot!

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 22:56

Pievieno komentāru