Ticības brīvība mūsdienu Latvijā.

Sveiki!
Saskaņā ar Latvijas Republikas konstitūcijas, proti, Satversmes 8. nodaļas “Cilvēka pamattiesības” 99. pantu jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību, kā arī baznīca ir atdalīta no valsts. Cienījamie laikraksta “Zemgales Ziņas” lasītāji, ko Jūs domājat par šo Satversmes pantu? Vai Jūs viņam piekrītat? Kā, jūsuprāt, šis satversmes pants izpaužas dzīvē? Vai baznīca tik tiešām ir atdalīta no valsts un nerada spiedienu uz ierēdņiem un politiķiem? Vai Latvijā ir ticības brīvībā? Kāda, jūsuprāt, ir attieksme pret reliģiozajām minoritātēm mūsdienu Latvijā?
Priecāšos par katru loģiski pamatotu un argumentētu atbildi.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

skolniecītei

Ja jums nepalīdz veļu māte,aizejiet pie ārsta.Baznīcā ar varu nevienu iekšā nevelk,bet jūs ar saviem rakstiem tiešām esat apnikusi.

pirms mēneša, 2021.05.06 11:19

ticības brīvība ir

baznīca spiedienu uz ierēdņiem un politiķiem noteikti nerada, jo viņiem pat patīk izrādīties baznīcā, ka ir balti un pūkaini un pārāki par citiem tautiešiem.

pirms mēneša, 2021.05.06 12:55

cilvēks

Ir brīvība neticēt un pasmaidīt par cilvēciņiem, kas lasa ebreju tautas pasakas, bet nezin, kā sauc viņu dievu, ko paši pielūdz

pirms mēneša, 2021.05.06 14:16

Tas pats Jānis

Ir brīvība arī paiet tādiem garām un nepiesipties un neapcelt... bet tas jau tad nebūtu latvijietis, ja tā nedarītu...
Šodien ir aktuāla tikai viena ticība - naudai.

pirms mēneša, 2021.05.09 12:59

cilvēks

vispār jau kristieši būtībā tādi paši okupantu pēcnācēji un dir sā līdēji kā mūsu 9.maija krievi un to pakaļlaiži vien ir. Un, protams, vienmēr var ignorēt. Tomēr, taisnība, naudas kults vienmēr būs pāri visam. gan Jehovas liecinieka, gan krieva eiriks pārstāj smirdēt mūsu kabatās.

pirms mēneša, 2021.05.09 13:40

Pievieno komentāru