Zobārste Salkazanova

Kāds ir bijis pie viņas??? Gribētos dzirdēt atsauksmes.....

kariess

Palīdzēs ātri ,bet ātri viss ar izkritīs .(Par plombēm )

pirms 8 gadiem, 2013.02.06 18:44

pareiza

Esmu daudz zobus labojusi pie vinjas,blombes turaas jau vairaak kaa 10 gadu.....Man vinja patiik,gan kaa aarste,gan arii kaa cilveeks.Nekas slikts nav sakaams,lai gan viedoklis noteikti ir katram savs...

pirms 8 gadiem, 2013.02.06 18:49

norma

Vispirms paskaties vai spļaujamtrauks tīrs.Nejokoju.

pirms 8 gadiem, 2013.02.06 19:35

Elejas plushkis

jau taa uzvarda vien tur kaju nespertu .

pirms 8 gadiem, 2013.02.06 22:48

nee

Nopietni, ja tu veelies iet pie viņas, tad galīgi neiesaku, kā uzliek kronīti vai kko tādu uzreiz viss nokrīt un saplīst, un lai par to vēl lielu naudu izdotu, nē. labāk ej pie kādas citas! Saku, ka Taube ir laba zobārste un vēl pie policijas kas ir.

pirms 8 gadiem, 2013.02.06 23:52

zinosais

Loti laba zobarste.Neko sliktu nevar teikt.Eju tikai pie vinas un sudzeties nevar.
Zel tos nozelojamos cilvekus,kam nav ko darit,ka tikai citus zakat un nopelt.
Zel,ka mums apkart ir skaugi,kam nav ko darit,ka tikai sliktu teikt par citiem.
Nekam sajos laikos nav garantijas,pat blombem,bet vai tadel uz reiz ir vainigs zobarsts?Varbut pacients nav ieverojis esanas rezimu pec blombju ieliksanas un tapec blombes neturas un krit ara.Bet protams,kadu jau vajag nozakat un nomelnot.Ja arsts pa viziti prasa samaksu,tad ari vins ir slikts,jo liek maksat,bet ja pa velti visu dara,tad tas ir labs dakteris.
Pirms komentejat,padomat vai jus esat pasi labakie?

pirms 8 gadiem, 2013.02.07 21:18

didzejs

Ar ko vina ir labaka,par citiem?Vai pa velti labo?

pirms 8 gadiem, 2013.02.07 21:23

inta2

Man viņa patīk. Ne ar ko nav sliktāka par citām.

pirms 8 gadiem, 2013.02.07 22:46

zilga

vairāk kā 10 gadus atpakaļ sablombēja vairākus zobus. blombes vēl turas. :)

pirms 8 gadiem, 2013.02.08 09:29

runa

bija tada lieta ka vakaraa uznaca zobu saapes , nezinaju kur likties taa bija sestdiena , zvanija mani vecaaki Ingai vakaraa prasija ko dariit , Inga bija gatava braukt nakts melnuma un slegt vala kabinetu un palidzeet , domaju lieki cilveku netraucet un paciesties lidz darba dienai , bet pienaca sveetdiena saapes kluva vel lielaakas zvaniju pats un visu sarunaajaam , atbrauca paliidzeeja , un ne man vieniigajam bijis lidzigs gadiijums no pazinjam INGA MALACIS

pirms 8 gadiem, 2013.02.08 15:36

reremimifa

70 gadu beigās mums celtniecibā Jelgavā bija prorabs Baklažanovs.

pirms 8 gadiem, 2013.02.09 09:35

Jaunsvirlaukas pagasta iedzivotājs

Dvpadsmit gadu vecumā krītot uz betona gridas nolauzu pusi no priekšējā zoba, Inga ar tajā laika pieejamām tehnoloģigjām veica zoba remontu, tagad man ir trisdesmitpieci un zobs vēl ar vien turās. Arī par darbu brivdienās un ārpus darba laika, nekad nav bijis problēmu. Pašam ir gadījies zvanīt Ingai svetdienā kad sāp tā ka nevar izturēt, esu vedis savu bērnu pie viņas pusastoņos no rīta pirms darba laika sākuma, jo uz astoņiem jau ir pierakstīts pacients. Lielākā daļa manu draugu un paziņu ir viņas pacienti, nekad nekādu nopietnu problēmu nav bijis. Tie kas te raksta par kautkādām lažām lai paskatās uz savu darbu, vai tiešām nekad nav kļūdījušies? Esmu dzirdējis no paziņām, pašam gan nav gadījies, par šādām tādām kļūmītēm viņas darbā bet uzskatu ka nekļūdās tikai tas kas neko nedara. Un jebkurā gadījumā cik zinu no man pieejamās informācijas, ja ari kādas kļūmes ir bijušas tad Inga tās bez jebkādas papildmaksas ari ir izlabojusi.

pirms 8 gadiem, 2013.02.09 15:22

mii

Tiko biju pie viņas! Esmu apmierināta- ļoti laipna daktere, patīkams cilvēks. Patīkami bija pie viņas plombēt zobu:)

pirms 8 gadiem, 2013.02.09 16:20

bezzobis

sveiki,kur tad īsti viņa Jelgavā pieņem,kāds ir kontakttelefons?

pirms 8 gadiem, 2013.02.27 10:27

asne

Vairāk kā 20 gadus zobus laboju pie Ingas.Plombas turas,arī cena nav saskrūvēta. daži zobi ir uzlipināti gandrīz tikai uz zobu saknes.Nekas,uzlikts kronis un zobs turas.

pirms 8 gadiem, 2013.02.27 17:06

Veta

Laba diena, ne pa teemu, bet varbuut kaadi labi ljautinji ieteiktu plaushu-bronhu speciaalistu Jelgavaa? Iznjemot slimniicu!!! Lai jauks vakarinjsh!

pirms 8 gadiem, 2013.02.27 17:44

minka

Vai kads var pateikt .kurs vieta tiesi jelgava vina pienem.varbut ir darba laiks noradits.paldies.

pirms 7 gadiem, 2014.06.03 08:33

ija

Raiņa ielā,laikam 7,(pretii katoļu baznicas ekai,kas vairs nav baznica,bet laikam kaut kāda dzivojamā eeka

pirms 7 gadiem, 2014.06.03 10:44

minka

ok, paldies..

pirms 7 gadiem, 2014.06.03 20:55

Pievieno komentāru