dziednieciba

sveiki! kāds zin, kādu labu dziednieci,vārdotāju Jelgavā vai jelgavas rajonā?????

G O G I nākamā sieva

Mīļā sirds, kamēr G O G I ir aizņemts, un kamēr viņš vēl nav ieraudzījis, ko tu meklē, es mēģināšu tev paskaidrot to, kas izskatās, ka nav skaidrs tautai.

Dziednieks, vārdotājs, ekstrasenss, tās visas ir dažādas cilvēku nodarbes.

Dziednieks- intuitīvi un pateicoties savai pieredzei un zināšanām jūt un var tev iedot drogas tējām, uzlējumiem, ieteikt, kur sildīt, kur vēsināt. Tas ir homeopāts bez diplomiem un sertifikātiem. Ar kumelītēm vēzi neizārstēt.

Vārdotājs, ar vārdu spēku "uzlādē" kādu patērēto produktu, parasti pārtikas, ko lietojot cilvēks iesūc sevī šo vārdisko enerģiju, kas nonākot līdz sāpošajai vietai palīdzēs tur sakrātājai negatīvajai enerģijai izklīst vai neitralizēties. Tas jau vairāk no ekstrasensu puses.

Ekstrasenss - ar savu enerģiju izkliedē ķermeņa negatīvas enerģijas laukus un tādā veidā izārstē enerģijas rādītos sāpju rajonus.

Cilvēks pats var aiziet pļavā un paļaujoties uz savu ticību un dabas un izdzīvošanas likmiem pats atrast sev vajadzīgo zālīti. Tici man. Tas ir kā kaķis, kas atrod sev kādu saknīti nograuzt, lai aparstētos. Tas pats attiecībā uz vārdošanu. Paņem to pašu udeni vai cukuru, aizdedzini svecīti un lasi lūgsmes, un tad dzēri to ūdeni kā apvārdotu. Jau zinātniski ir pieradīts, ka labi vārdi molekulārā līmenī maina ūdens struktūru, un negatīvi vārdi maina uz sliktāko, asāko pusi - dzīvs ūdens, miris ūdens. Skaidrs, ka lūgšanas teksti par mīlestību, piedošanu, savas vainas izpratni, tiešām palīdz ūdenim kļūt par labā nesējam. Un nevajag te nevienu meklēt - dari to pati. Par ekstrasensiem :) :) :) nu ja Latvijā kaut viens tāds būtu ĪSTS, tad tici man pāris simts tūkstošos cilvēkū jau par viņu leģendas klīstu :) Tas jau nav kā lielajās valstīs kur super-spēcīgs dziednieks patiešibā ir kāds vecum vecs šamanis attālākā štata rezervātā, kur neviens par viņu nezina :)

Skaidroju īsāk - nemeklē dziedniekus - jo cilvēks pats var sevi aparstēt TĀPAT kā jebkurš dziednieks. nemeklē vārdotāju - jo pati to vari izdarīt. nemeklē ekstrasensu - jo Latvijā tādu nav.

Kas Latvijā ir? Ir daudz cilvēku, kam tādas pašas spējas kā tev un daudzem citiem, bet, kas atšķirībā no tevis, šīs spējas apzinās. Un ja es, cilvēks kas māk vārdot savai ģimenei un iedarbīgi un efektīvi salikt tējas sākšu saukt sevi par dziednieci un vārdotāju, un sākšu ārstēt cilvekus par naudu, es būšu šarlatāne. Citi, lai sauc sevi paši kā vēlas.

Iemācies ieklausīties sevī, iemācies piedot citiem, kas nav viegli, iemācies atzīt kļūdas, iemācies sēt labu.

Brīnumi notiek.

Tomēr ar visiem dabas, zvaigžņu un pieredzes talantiem, kad man bērnam temperatūra ceļās pāri 39, es ņēmu antibiotikas. :) Tāpēc ka sagandētājā pasaulē, kurā mēs dzīvojām, ar uzlejumiem VAIRS bieži vien nepietiek. Mans uzdevusm, ir nepieļaut saslimšanu, un to mes aī veicu, mans uzdevusm ir ārstēt bez zālēm, un to es arī veicu. Bet kad iejaucās gripas un vīrusu infekcijas, pret to dziedniecība ir bezspēcīga - modernie vīrusi-modern;as zāles. Tradicionālā medicīna, daudz ko nevar izskaidrot, bet bez tas, puses no mums jau nebūtu uz zemes.

Vajag iemācīties saprast robežas, kur vēl var ar kādu drogu, vai atvainjos, bet pret ādas problēmām, tiešām ar vārdu un spļāvienu, bet kur tiešām jāiet pie ārsta.

Dziednieki ciematos, bija tādi vietēji feldšeri. Vai tu ietu pie feldšera ar audzēju? nē. Bet droši pie tāda dziednieka var doties ar kuņģa problēmām vai vēdera izeju, utt.

Nemeklē problēmu risinājumu citos, ja tu pati to vari izdarīt labāk :)

Bet ja tas nav VAIRS ne dziednieku ne tradicionālās medicīnas pārstāvju varā, .. tad to var izdarīt tikai TU, tava ticība, tavs spēks, tava izpratne par lietām.

p.s. man bija roze, tikai 3 gadus ģimenes dzīvē, pārgāja drīz pēc vīra aiziešanas, varbūt vērts tomēr saņemties un mainīt dzīvi?

p.p.s. ja meklē bērnam esi īpaši uzmanīga, bērniem mēs vēlām tikai to labāko, bet baidies nenodarīt pāri mazajam, jo par naudu tikai velns danco, bet Dievam tā ir vienāldzīgs. saproti pati ;)

pirms 10 gadiem, 2011.04.02 23:45

G O G I nākamā sieva

Piedošana,
kļūda-
baidies NODARĪT pāri mazajam

pirms 10 gadiem, 2011.04.02 23:58

Doma

kamēr G O G I ir aizņemts :D:D:D:D:D pārsmējos!
bet tiešām ļoti labas domas
un varbūt Gogi varēs atbildēt, kad ieraudzīs kāpēc ārsti ar rozi tomēr nekādi netiek galā un sūta pie dziedniekiem!?

pirms 10 gadiem, 2011.04.03 00:20

G O G I nākamā sieva

es varu atbildēt par savu, un tām rozēm, ko esmu apstrādājusi - tās ir sublimētas dusmas un aizvainojums un bailes. mana roze varēja uzziedēt pusstundas laikā, kad iekšā viss vārās, bet uz āru tad nevar tikt. tad noliekot klausuli, paskaties uz sāpošo un niezošo roku, kas jau visa sapampusi sarkanā..

spļāvieni un vārdi tiešām palīdz :) tādā veidā aizgaņājot dusmu lādiņu, kas iestrēgā iekšā..

pirms 10 gadiem, 2011.04.03 01:24

G O G I

O jā, tas ir NOPIETNI!!!!!

Man vairs nav ko piebilst, pat definīcijas saliki. Vai tie ir tavi secinājumi?

No tevis uzrastītā var secināt, ka attiecīgās jomas medicīnas darbiniekiem būtu ļoti jānopūlas, lai ko tādu spētu izārstēt.

Mīļie cilvēki, es aicinu aiziet uz Jelgavas zinātnisko biliotēku, un sameklēt grāmatu "Psihiatrija"

Latviešu valodā to sarakstījis Imants Eglītis, izdota 1974. gadā.

Ir arī krietni svaigāki eksemplāri.

Izlasot šo grāmatu, jūs būsiet patīkami pārsteigti, sapratīsiet, ka tajā pateikto un zinātniski konstatēto, jau esat kaut kur lasījis.

Tā bš patīkama retrospektīva - gluži kā pēc noskatītas filmas, izlasīt grāmatu, pēc kuras filma tapusi.

Arī grāmatā aprakstīto diagnožu subjekti jeb slimnieki, attiecīgājās situācijās ir dziednieki, citās - ekstrasensi, vēl citās vārdotāji.

Ir arī kosmonauti un karavadoņi, izcili politiķi.

Arī viņi vienu dienu intuitīvi un pateicoties savai pieredzei un zināšanām jūt un var tev iedot drogas tējām, uzlējumiem, ieteikt, kur sildīt, kur vēsināt.

Citā dienā - tie ar vārdu spēku "uzlādē" kādu patērēto produktu.

Un visbeidzot - ar savu enerģiju izkliedē ķermeņa negatīvas enerģijas laukus.

Arī viņiem piemīt dabas, zvaigžņu un pieredzes talanti,

Viņus visus savulaik vienoja zināmas likumsakarības - viņi bija izolēti, viņiem nebija pieejams internets, un visbeidzot viņi tika kompetenti ārstēti, taču šodien līdz ar naudas trūkumu medicīnai un līdz ar to arī psihiatrijai, viņi ir mūsu vidū, un naudu savai iztikai mēģina nopelnīt, aicinot citus sev sekot.

Es pat pieļauju iespēju, ka visas foruma tēmas par tā dēvēto dziedniecību, lāstu noņēmējiem, un citiem klīniskajiem krāpniekiem raksta viens cilvēks, jo vai kā gribas ēst.

Vienkārši cilvēkiem vajadzētu mācēt šo sērgu un šos mēslus no sevis nokratīt, jo viņu būs arvien vairāk.

pirms 10 gadiem, 2011.04.03 11:46

G O G I

Tās, diemžēl ir tikai dziedniekiem pietuvinātu babuļu, tantuku, un citu šņagveidīgo iedomas, ka ārsti nevar izārstēt rozi.

Roze ir bakteriāla streptokoku infekcija ar visām no tā izrietošajām sekām. Etioloģiskais moments ir baktērija, kas kopā ar citiem organisma fatoriem izraisai lielāku vai mazāku patoģenētisku efektu.

Un tas, ka pastāv uzskats, ka pret rozi palīdz zilais papīrs, kurš zinātnei ejot uz priekšu tiek nepārtraukti apgreidots, neliecina ne par neko.

Ja senču laikos tajā bija babuļa pagalmā augoša zāle, tad tagad tas ir atbilstoši apgreidots.

Vai kāds ir pamēģinājis to tantuka (dziednieka jeb blēža un šarlatāna) iešķiņķoto papīru aiznest uz laboratoriju. Rezultāts Jūs patīkami pārsteigs.

Un maģiskajos rituālos tapušais kazas spiru novārījums pret gripu, kā arī starp lieldienām un jāņiem veiktās kastrācijas rezultātā iegūtie un pēc tam sakaltētie un pulverī saberztie ziemeļbrieža pauti pret alerģiskām iesnām, vai arī no madagaskaras stirnas pilnmēness naktī iegūtās mēnešreižu atliekas pret pumpām uz sejas ir pilnīgas blēņas.

Vai Jums kāds dziedniekveidīgais blēdis ir palīdzējis bez nekā?
Vai tomēr kādu mēslu, šķidruma, pulvera, papīra veidā Jums liek lietot?

Pamēģiniet to mēslu izmeklēt laboratoriski.

Rezultāti Jūs pārsteigs, cik ļoti šie blēži ir informēti par zinātnes sasniegumiem.

Un kā tad ir ar tiem gadījumiem, kurus blēži un šarlatāni ielaiž un nevar izārstēt???

Tad protams seko atrunas, ka "dakteri nevarēja noteikt diagnozi, un kad noteica, tad arī dziednieki vairs nevarēja līdzēt."

Vai nav fantastika??????

Ja ķermenim ļoti sagribas doties pie dziednieka, tad prātam vajag izdarīt secinājumus un tā vietā, labāk aiziet uz kādu kino, vai aizlidot uz Parīzi vakariņās.

Vismaz, iztērētā nauda nenodarīs postu.

pirms 10 gadiem, 2011.04.03 14:00

G O G I nākamā sieva

Gogi, pamēģini nevis redzēt un reaģēt, bet izlasīt un iedziļināties. Tici man, tas dos krietni labāku rezultātu.

Necenties būt asprātīgs uz cita rēķina, un iztiec bez cita aplikšanas, neļauj sev pierast pie baudas, kad uzsitot sev uz pleca ciniski pasmaidi ar domu kā tu kadu pazemoji.

Ieteiktu tev tiešām apmeklēt kādu labu psihologu, kas centīsies palīdzēt tev nonākt līdz atziņai, ka tu neesi ne gudrāks, ne labāks, ne zinošāks par citiem, ka tavs viedoklis ir tik pat subjektīvs, cik mans, Annas, Vannas vai Kannas viedoklis, ka tu esi viens no pelēcīgas massas, kas spurojās un ākstās ar mērķi izrādīt sevi un kompensēt nepiepildītas (vai nepiepildāmas) seksuālās fantāzijas un ego un super-ego vēlamo apvāršņu nesasniegšanu.

Gogi, skaidrs ka tu esi tikai cilvēks, tikai un vienīgi cilvēks, kas reiz tika kāda ap***s (tavu stāstu mēs jau esam lasījuši) un tagad netic nekam. Tam tikt pāri arī var palīdzēt psihologs. Galu galā, pāris reizes iegrābjoties pērkot desas veikala X, pircēji nevis pārstāj tur iepirkties, bet.. izvērtē preci labāk.

Es saprotu, ka tu nevari paļauties uz savu izvērtēšanu, jo tev nav ne saprašanas par tādam lietām, ne paša pieredzes. Tu tikai citē ķrievu humoristus un apliec tos, kas zina vairāk kā tu. Tu iekriti reiz ar kādiem dziedniekiem, un arī tagad skaidri zini, ka satiekot kādu, tu nespēsi viņu ne atpazīt, ne pārbaudīt. Tu skaidri apzinies, ka tevī mīt nepatikas izraisītas bailes no tā, ka ir kaut kas, kas ir pārāks par tavu apziņu, bet tas ir paslēpts starp tik daudziem krāpniekiem, ka tu to tiešām nespēj pamanīt. Tava neziņa un bailes, tava bezspēcība un negatīvā iepriekšējā pieredze liek tev dusmoties, līmet iekšā krievu citātus un censties izskatīties pec baiga eksperta.

Gogi, eksperts, kas objektīvi spēj izvērtēt kādu jomu, ir cilvēks, kas to pārzina un "sajēdz" no tās, kas to izprot un spēj atpazīt un atzīt par labu vai sliktu esam. Tu to nespēj. Arī tava ieprieksējā pieredze rāda ka pat atpazīt krāpnieku no dziednieka tu nespēj, kur nu vēl pieteikties par dziednieku ekspertu!

Gogi, tevis teiktais, pagaidām, diemžēl, atgādina tikai vienu- cento pie plaukta stāvošā veča izbrīnu, kad viņam saka, ka kādreiz vistu stilbiņi piederēja dzīvam putnam. Un viss ar ko viņš ir gatavs oponēt ir - es neticu, jo es tos esmu vakar ēdis.

Buča,
nākamā sieva

pirms 10 gadiem, 2011.04.03 14:13

G O G I nākamā sieva

Es ieteiktu palasīt tev Bībeli, bet tu atkal ķersies pie citātiem :)

Dziednieki dziedē ar līdzekļiem lūdzu vēlreiz to izlasi augšā tekstā. Protams ka tie dos kaut kādus līdzekļus pret slimībām :)

Vārdotāji dziede ar vārda palīdzību - tāpēc arī dod kaut ko kur tās vārds ir iepurpināts :) protams ka var arī vārdot pašu roku, kāju, rozi, bet tad tas jādara regulāri, bet neviens dziednieks negribēs, izņemot savus radus, ik pēc pusstundas redzēt kādu slimnieku savā guļamistabā, tāpēc vārdo kādu priekšmetu, kas nonāk saskarē ar pacientu, vai tiek pacienta lietots/izlietots.

Var dziedēt bez nekā, un Būbelē par to tiek plaši stāstīts, bet teiksim atklāti, ka ja tautas ārsts pateiks - celies un ej, tev nekas nekaiš. Tad pacients viņu apliks un vēlāk vēl baumos, ka viņam PAT NEKO NEIEDEVA LĪDZI. Ticība cilvēkos ir tik maza, ka ar neredzamo viņiem nepietiek :) BEt iedot ārstēties var da jebko, kaut zirnekļa mēslus, tiem pat vairāk ticēs atnācējs, nekā vienkārši aspirīna tabletei, kuras viņam jau ierastas. Cilvēkus dziede ticība, ka viņus var izdziedēt :) Un to ticību sniedz dziednieks kopā ar tēju, drogu, uzlējumu. Patiešibā cilvēka ticība izārstēšanas iespējai tiešām viņu izārstē. Un tāpēc arī saka, ja šaubies neej, nelīdzēs :) Dziedniekam nekas slimniekam nav jāpierāda. Pierada rezultāts. Palīdz ticība.

Un par rozi, jā, tev ir taisnība, tikai tu piemirsi gudri pierakstīt klāt, ka tāpat kā vēža šūnas, tevis pieminētās baktērijas mīt KATRĀ ķermenī, tikai simtiem cilvēku tās neko nenodara, a vienam roze klāt :) tāpēc arī ārsti nespēj to izārstēt, jo baktērijas jau nav sliktas, un ir visiem, a kas noiet greizi dažiem, nav saprotams un tāpēc nav ārstējams. Tāpat, mīļais Gogi, kas ar vēzi, vēža šūnas ir visiem, bet audzēji rodas retam, un no tiem audzējiem-brīdinājumiem, pat ne visi ir ļaundabīgi.

Ārsti spēj izarstēt to, kas klātesot vairumā cilvēkos izraisā pie līdzīgiem simptomiem noteiktās saslimšanas, kuras apkarojot, organizmi līdzīgi reaģē uz vairākiem šim gadījumam izstrādātiem preparātiem, jo katram jau savā ķīmija, un ne visi reaģē uz vienu un to pašu tableti, tāpēc jau zāļu ir tik daudz :)

Brīnos ka tu tik par agresīvi nemeties virsu vispār mistiskiem mārketinga un menedzmenta gājieniem, bet tikai dziednekiem (bet tev jau te sava problēma aizķērusies). Jo kad tautu māna un manipulē ar to biznesā vai politikā, tad tur neiet vairs runa par 5 vai 50 latiem, bet par millioniem. Un tos krāpniekus tu neapceļ, vismaz forumos, bet nevienu tēmu par dziedniekiem nelaidi garām ;) Un politiķi izdomā tādus gājienus, ka afrikāņu mangustu spiras, pat blakus nestāv. Un viss darbojās!

Gogi, atslābsti.

Buča,
tava nākamā sieva

pirms 10 gadiem, 2011.04.03 14:37

G O G I

Vai man dieniņ kak papjorla 

Tev taisnība, ka dziednieki un reliģija ir manas mīļākās tēmas. Izskatās, ka tās ir arī tavas mīļākās tēmas. Tikai katrs esam savā ierakumu pusē.

Tu kļūdījies, ka tā ir mana personiskā pieredze. Pat ne manas mirušās mammas pieredze. Ar mani viss ir vislabākajā kārtībā, arī manas seksuālās fantāzijas ir pietiekami piepildītas, arī ar pašvērtējumu man ir viss kārtībā, neesmu cietis no vardarbības. Mana pieredze ir veidojusies redzot un dzirdot reālu cilvēku stāstus. Pagaidām – diemžēl neesmu dzirdējis nevienu pozitīvu stāstu, jo lielākai daļai cilvēku ir kauns atzīt, ka tie iet pie dziedniekiem, zīlniecēm, ekstrasensiem. Sāksim kaut vai ar to, ka gandrīz nevienam dziedniekam nav medicīniskā izglītība, neviens no viņiem nav apguvis cilvēka anatomiju un fizioloģiju.
Taču esmu gatavs mainīt savas domas, ja iegūšu reāli dokumentētu stāstu par to, kā, ar ko, kas ir izārstēts. Kaut vai tā pati roze – asinsaina pirms ārstēšanas, iedarbības metode, asinsaina starpposmos un pēc ārstēšanas, biopsija, uzsējums utt.
Kas zina, varbūt metīšos bučot kājas un saukšu par tanti vai onkuli.
To psihologu, ko tu iesaki man, labāk iesaki tiem ar vēža 4 stadiju sirgstošajiem, viņu tuviniekiem, kā arī jau mirušo tuviniekiem, kas ticējuši dievam un dziedniekiem.
Es Tev varu noorganizēt ekskursiju uz onkoloģijas centra ķirurģiskajām un palliatīvās aprūpes nodaļām. Tur, ļoti daudzu pacientu slimības vēsturēs var lasīt, ka viņi ir pirms, griezušies pie onkologa – gadu, pusotra divus ārstējušies pie babuļiem – ar zilajiem, zaļajiem, taukainajiem un citiem papīriem, krāsotiem krāna ūdeņiem,
Kā redzi tekstus arī vairs nelīmēju.
Kā jau teicu, ar nepacietību gaidu kādu zinātnisku pamatotu rakstu par to kā kāds dziednieks, kādu ir izārstējis.
Taču, pagaidām uzskatu, ka tie visi ir blēži un šarlatāni, kas it sevišķi savairojās ekonomisko grūtību laikos.
Arī tu te pūderē visiem smadzenes, un ar putām uz mutes raksti savus attaisnojošos palagus.

Bībelē esmu ielūkojies, tā pēc būtības ir žīdu vēsture, kā arī laba lasāmviela kad nenāk miegs, divas lappuses un guli, kā nosists. Andreja Upīša Zaļo zemi pārsit par visiem 100%.
Parasti, ja kāds ko grib pateikt, tad Bībelē iesaka izlasīt tādas un tādas grāmatas, tādas un tādas nodaļas, tādu un tādu dzejoli.
Aizbrauc uz onkoloģijas centru un pasaki tiem slimniekiem savas Bībeles gudrības - celies un ej, tev nekas nekaiš. Tikai baidos, ka tie cilvēki tev acis izskrāpēs.

Par mārketinga un menedžmenta ģēnijiem, politiku, reliģiju citreiz.

:):):):)

pirms 10 gadiem, 2011.04.03 21:57

Dziedniecība

Ļoti labs dziednieks ir Smārdē, kas ar savu enerģiju izkliedē ķermeņa negatīvas enerģijas laukus un tādā veidā izārstē enerģijas rādītos sāpju rajonus, kā arī pasaka kādas veselības problēmas ir cilvēkam. Es pati pie viņā biju un tas nav arī sevišķi dārgi. Pie viņa var pierakstīties zvanot pa telefonu 25600488.

pirms 10 gadiem, 2011.05.03 13:17

G_O_G_I

.........ar savu enerģiju izkliedē ķermeņa negatīvas enerģijas laukus......... tas ir kā ???????????

Kas tiek darīts????? Nē patiesi interesanti!

Vai tas ir citāts no garīgi slima cilvēka slimības vēstures?

............pasaka kādas veselības problēmas ir cilvēkam.........

Nu pilnīgs korifejs.

Gadsimtu medicīna ar diagnostikas centriem, analīzēm, mērījumiem ir izmetama miskastē!

Atliek tikai aizpirst uz Smārdi!!!!!

Pastāsti, kā tas izpaudās - ko viņš tev darīja????

Man tā tikko pakaļa ieniezējās - laikam negatīvas enerģijas lauki vainīgi. Vai viņš ar savu enerģiju man var līdzēt izkliedēt?

pirms 10 gadiem, 2011.05.03 15:49

Valentina

Es arī neticēju ,bet pati izjutu uz savas ādas ,darbā ,sajutu sāpes, auss uzpampa palika zili sarkana .kolēģe saka, roze, ej pie manas mammas palīdzēs ,es viņu aizsūtīju māju tālāk,pati aizskrēju uz poliklīniku ,tur arī pateica roze ,biju spiesta pieņemt man neticamo variantu ,aizgāju ,knapi stāvēju uz kājām ,ļoti sāpēja galva ,kamēr viņa meklēja pierakstu grāmatiņu ,es turējos pie sienas ,nolasīja savus vārdus ,man pazuda uzpampums un sāpes .ziniet tagad ticu

pirms mēneša, 2021.05.06 10:35

Pievieno komentāru