Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mīksto mēbeļu pārvilkšana

Kādas iespējas Jelgavā pārvilkt mīkstās mēbeles (dīvānu un atpūtas krēslus), kādas cenas, kvalitāte. Vai to ir vērts darīt?

es25

Iespējas ir! Satiksmes ielā IU Niks! Cena atkarībā no dīvāna izmēriem, kvalitāte gan laba! Vērts, ja nav jāmaina atsperu bloki!

pirms 10 gadiem, 2009.04.02 19:46

gunis

Varu ieteikt savu meistaru-Valentins-telef.29863491./Stadiona iela/-normalas cenas,viss atkarigs cik lepnu audumu gribat,cik izgulets divans.Mans mikstais sturis uz ka es sobrid seezu un rakstu iznaca -super!!!Nevaram par to vien nopriecaties!

pirms 10 gadiem, 2009.04.03 18:36

chiepa

Leti un kvalitativi var parvilkt pie meistara Igora Jelgavas centra - 26970344

pirms 10 gadiem, 2009.04.03 21:17

AnyDo.lv

Sveiki
Nesen uzzināju par portālu https://www.AnyDo.lv

Varu rekomendēt pameklet šeit:

Mājas meistars
Vīrs uz stundu
Dažādu darbu strādnieki

AnyDo.lv - tas ir online serviss privāto speciālistu meklējumos sadzīves un biznesa uzdevumu risinājumiem. Vietne apvieno pakalpojumu pasūtītājus un kompetentus izpildītājus.
Varat būt kā izpilditājs, kā ari pasūtīt kaut kadu izpildītāju mājas un biznesa uzdevumiem: amatnieku, celtnieku, apkopēju, kurjeru, auklītes tas ir ērts veids, kā ātri pasūtīt jebkuru pakalpojumu.

P.S. darbs no mājām

pirms 10 dienām, 2020.03.19 15:45

Pievieno komentāru