“FPS” pārspēj “Zemgale/LLU” papildlaikā (FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” savās mājās “Mestis” līgas regulārā čempionāta spēle papildlaikā piekāpās Forsas pilsētas vienībai “FPS” ar rezultātu 1:2 (1:0; 0:1; 0:0; 0:1). Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva aizsargs Harijs Brants.

Šodien nespēlēja uzbrucējs Ernests Bērziņš. Tā rezultātā veiktas izmaiņas otrajā un ceturtajā uzbrucēju virknējumā. Roberts Baranovskis iekļauts ceturtajā maiņā. Vārtos – Ēriks Vītols.

Pirmā trešdaļa iesākās ne ar tik aukstu tempu, kā vakar, bet ar pārliecinošu “Zemgale/LLU” ripas kontroli. Jelgavnieki to spēja saglabāt līdz spēles nogriežņa vidum, kad “FPS” to izlīdzināja.

Spēles rezultātu laukuma saimnieki atklāja pirmās trešdaļas noslēgumā, kas “FPS” nopelnīja noraidījumu un “Zemgale/LLU” aizsargs Harijs Brants precīzi raidīja ripu vārtsarga Petrusa Lintonena sargātajos vārtos – 1:0.

Otrajā trešdaļā abu komandu hokejisti steidza izmantot tuvā soliņa priekšrocības un spēles temps krasi pieauga. Trešdaļas sestajā minūtē jelgavnieki nonāca mazākumā un minūti vēlāk, veiksmīgi pieliekot nūju ripas lidojumam, spēles rezultātu izlīdzināja Erki Laiho – 1:1.

Trešā trešdaļa atgādināja pilnvērtīgu izslēgšanas kārtas spēli, kurā spēlētāji iegulda visus savus spēkus, lai izrautu uzvaru no pretinieka rokām. Iespējas gūt vārtus bija abām komandām, bet tās netika izmantotas.

Spēles papildlaiks ilga nedaudz vairāk par vienu minūti. “Zemgale/LLU” hokejisti neizmantoja savu vārtu gūšanas iespēju, bet to realizēja “FPS” spēlētājs Jona Vainio, kurš ar trešo metienu spēja pārspēt Ērikus Vītolus – 1:2.

“Zemgale/LLU” – “FPS” 1:3 PL (1:0; 0:1; 0:0; 0:1)

Vārtu guvēji: 19:22 Harijs Brants (Bernhards, Homjakovs) – vairākums; 26:54 Erkki Laiho (Vainio, Ronkainen) – vairākums; 61:04 Joona Vainio (Ström, Kvasnica).