“FS Jelgava-2” piedzīvoja savu pirmo zaudējumu 2. līgā

Futbola komandas “FS Jelgava” dublieru vienība “FS Jelgava-2” Latvijas 2. līgā “Altero.lv LIIGA” aizvadīja trīs spēles, kurā piedzīvoja uzvaru, neizšķirtu un arī pirmo sezonas zaudējumu.

30. aprīlī jelgavnieki devās izbraukumā, lai tiktos ar “FK Keķava/Auda” futbolistiem. Komandas sākuma sastāvā bija seši spēlētāji, kurus esam redzējuši arī Virslīgas sastāvā. Jelgavnieki pirmajās 12 minūtēs ar Vadima Maščenko un Kristera Pantelejeva vārtu guvumiem izvirzījās spēles vadībā. Ķekavas futbolisti pirmā puslaikā 18. minūtē atbildēja ar Artūra Smetanova precīzu sitienu Rolfa Meiliņa sargātos vārtos – 2:1.

Otrajā puslaikā “FS Jelgava-2” labā vārtus guva Mārcis Peilāns un Adriāns Muižnieks, bet mājinieki spēles beigās atbildēja ar Makra Udovičenko vārtu guvumu – 4:2.

7. maijā “FS Jelgava-2” savās mājās uz mākslīgā laukuma tikās ar principiāliem pretiniekiem – “JDFS Alberts-2” futbolistiem. Dāvis Mārcis Valmiers atklāja spēles rezultātu pirmā puslaika vidū, bet viesu komandā Rihards Tomingass otrā puslaika 59. minūtē rezultātu izlīdzināja – 1:1. Neskatoties uz to, ka jelgavnieku sastāvā bija četri Virslīgas spēlētāju, uzvaru šajā cīņā izcīnīt neizdevās.

14. maijā izbraukumā Jaunmārupē jelgavnieki pret “Mārupes SC” startēja ar septiņiem Virslīgas spēlētājiem, ieskaitot “FS Jelgava” galvenā trenera vietas izpildītāju Valēriju Redjko. Pirmo puslaiku komandas noslēdza ar neizšķirtu rezultātu 1:1. “FS Jelgava-2” rindās pirmajā puslaikā vārtus guva Mārcis Peilāns.

Otrajā puslaikā Mārupes futbolisti spēja salauzt jelgavniekus, gūstot četrus vārtus un sagādājot viņiem pirmo zaudējumu ar rezultātu 1:5.

Neizšķirtā spēle un pirmais zaudējums neļāva gūt piecus punktus, kā rezultātā “FS Jelgava-2” tika “izspiesta” no “Aletero.lv LIIGA” Rietumu zonas turnīra tabulas trijnieka. 21. maijā savās mājās jelgavnieki tiksies ar Jurija Žigajeva vadīto “FK PPK/Betsafe”, kuri šobrīd ieņem trešo pozīciju tabulā.

Cīņā ar plaši pazīstamu komandu būs principiāla un labi apmeklēta. Aicinām jelgavniekus 21. maijā plkst.19:00 doties uz Kārklu ielu 6, lai atbalstītu mūsu pilsētas futbolistus cīņā par trim punktiem.