“FS Jelgava-2” turpina septiņu uzvaru sēriju (FOTO)

Futbola komanda “FS Jelgava-2” savās mājās ar pārliecinošu rezultātu 8:0 (4:0) uzvarēja pretiniekus no “FK Iecava”, gūstot savu septīto uzvaru pēc kārtas “Dali Dali” Latvijas 3. līgas Rietumu zonā.

Spēle sākās ar to, ka jelgavnieki pārņēma bumbu savā kontrolē un mēģināja gūt vārtus. Viesi no “FK Iecava” pašaizliedzīgi cīnījās savā soda laukumā un vairāk nekā trīsdesmit minūtes spēja tos nosargāt neskartus.

“FS Jelgava-2” maisam galu atsēja Ričards Jirgensons, kurš guva vārtu spēles 33. minūtē. Divas minūtes vēlāk precīzs bija Ādams Dreimanis. Nākamie vārti tika gūti vēl pēc trim minūtēm, kad precīzs bija Artūrs Janovskis. Puslaika izskaņā Ričards Jirgensons guva savus otros vārtus spēlē – 4:0.

Otrajā puslaikā komandas nedaudz atsvaidzināja savus spēkus, bet “FS Jelgava-2” pārspēks bija acīmredzams. 48. minūtē jelgavnieki piespieda Severīnu Sendiju Nēringu ieraidīt bumbu savos vārtos – 5:0.

56. minūtē sevi lieliski parādīja uz maiņu iznākušais “FS Jelgava-2” uzbrucējs Kristiāns Muižnieks, noslēdzot uzbrukumu ar gūtiem vārtiem. Otrus savus vārtus viņš guva piecas minūtes līdz spēles beigām. Treknu punktu uzvarai divas minūtes līdz spēles beigām pielika Romāns Koroļčuks – 8:0.

“FS Jelgava-2” ar septiņām uzvarām un vienu neizšķirtu saglabā savu pirmo vietu “Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas turnīra tabulā. Otra Jelgavas komanda – “JFC Jelgava”, turnīra tabulā ieņem piekto vietu.

Nākamo spēli “FS Jelgava-2” aizvadīs savās mājās 21. augustā plkst.18:00, tiekoties ar turnīra ceturtās vietas īpašniekiem – “Saldus SS/Brocēnu BJSS”.

Konteksts: “FS Jelgava-2” ir futbola komanda, kurā pārsvarā spēlē U-18 Elites grupas komandas spēlētāji un tādā veidā viņi gūst pieredzi spēlējot ar pieaugušajiem futbolistiem. Paralēli šī komanda kalpo, kā rezerves sastāvs “Optibet” Nākotnes līgas komandai – “FS Jelgava”.

“FS Jelgava-2” – “FK Iecava” 8:0 (4:0)

Vārti: Ričards Jirgensons (33’), Ādams Dreimanis (35’), Artūrs Janovskis (38’), Ričards Jirgensons (43’), Severīns Sendijs Nērings (48’, s.v.), Kristiāns Muižnieks (56’), Kristiāns Muižnieks (85’), Romāns Koroļčuks (88’).

“FS Jelgava-2”: Matīss Goldštrems (Artūrs Štefenhagens 81’)(G), Rolands Garkuļs Gurevičs, Romāns Koroļčuks (C), Andris Liepnieks (Armīns Stikuts 80’), Renārs Antons Veinbergs (Deniss Iņķis 68’), Artūrs Janovskis, Ādams Dreimanis (Kristers Pantelejevs 80’), Ričards Jirgensons (Kristiāns Muižnieks 46’), Klāvs Šteinburgs (Matīss Čirkunovs 68’), Kristiāns Kotovs (Artus Cimermanis 68’), Markuss Martins Rudaks. Galvenais treneris: Nakano Ryotaro.

“FK Iecava”: Emīls Ēvalds Jemeļjanovs (Adrians Aleksandrovs 84’) (G), Raimonds Ivenkovs (C), Kristaps Aleksandrovs (Edgars Ružello 46’, Arkādijs Šimko 56’), Severīns Sendijs Nērings, Ričards Jakuška, Oļegs Junolainens (Vladislav Dolgunov 51’), Kristers Strautmanis, Kārlis Krūmiņš, Kirils Stepančenko (Vladislavs Balabkins 46’), Māris Riekstiņš, Reinis Linejs. Galvenais treneris: Andrejs Tiščenko.

Galvenais tiesnesis: Andrejs Zaharčukovs