“FS Jelgava” dublieri sāk sezonu Latvijas 2. līgā ar uzvaru

Futbola komanda “FS Jelgava-2” 23. aprīlī aizvadīja savu pirmo spēli Latvijas 2. līgas Rietumu zonā un ar rezultātu 4:0 (3:0; 1:0) pārspēja Liepājas Virslīgas komandas dublierus – “FK Liepāja-2”.

Latvijas futbola 2. līga šosezon startē ar jaunu nosaukumu “Altero.lv LIIGA” un pirmajā posmā tiek aizvadīta Austrumu un Rietumu zonās, kur katrā ir pa astoņām komandām. Pirmajā posmā komandas aizvadīs divu apļu turnīru.

Otrajā posmā arī tiks aizvadīts divu apļu turnīrs, kurā komandas tiks sadalītas “A” un “B” grupās – “A” grupā spēlēs astoņas labākās komandas, “B” – astoņas komandas cīnīsies par palikšanu 2. līgā. Savukārt turnīra uzvarētāji kvalificēsies startam 1. līgā nākošajā sezonā.

Virslīgas komandas “FS Jelgava” dublieru sastāvā var piedalīties gan augstākās līgas spēlētāji, gan arī perspektīvie futbola skolas audzēkņi. Spēļu laikā futbolisti centīsies pierādīt treneriem, ka ir spēlēt arī Virslīgas komandas sastāvā.

Pirmajā “Altero.lv LIIGA” spēlē jelgavnieki tikās ar “FK Liepāja-2” komandu, sastāvā iekļaujot gan Virslīgā jau spēlējušus sportistus, gan tie kas vēl to ļoti vēlās.

Spēles 8. minūtē rezultātu atklāja labi pazīstams jelgavnieks Rihards Bečers, bet 39. minūtē to dubultoja Artūrs Janovskis. Pirmā puslaika noslēgumā Rihards Bečers guva savus otros vārtu, bet Artūrs pie otriem tika otrajā puslaikā, noslēdzot spēli ar pārliecinošu uzvaru – 4:0.

Nākamo spēli “FS Jelgava-2” aizvadīs 30. aprīlī izbraukumā tiekoties ar “FK Ķekava/Auda”. Nākamo mājas spēli jelgavnieki dzimtajā pilsētā aizvadīs 7. maijā, tiekoties ar “JDFS Alberts-2”.

Interesanti, ka šajā līgā jelgavniekiem būs jāspēlē ar futbola eksperta Jurija Žigajeva komandu “FK PPK/Betsafe” un pirmo spēli komandas aizvadīs 21. maijā Jelgavā. Jurijs Žigajevs un Kristians Kareļins ir pazīstami, ka populārākie futbola popularizētāji un raidījuma “Pa pāris kausiem” veidotāji.

“FS Jelgava-2” pirmās spēles sastāvs: Edgars Andrejevs (vārtsargs), Markuss Ivanovs (kapteinis), Vadym Mashchenko, Edgars Brūniņš, Artūrs Janovskis, Andris Liepnieks, Rihards Bečers, Valters Purs, Kristers Skadmanis, Valters Laiviņš, Kristers Pantelejevs; rezervisti – Markuss Martins Rudaks, Ernests Boja, Dāvis Cālbergs, Rūdolfs Laķis, Adriāns Muižnieks, Dāvis Mūrnieks, Kristiāns Kotovs, Matīss Goldštrems; galvenais treneris – Anatolii Sidenko.