“FS Jelgava” no Salaspils atgriežas ar vienpadsmito uzvaru

Futbola komanda “FS Jelgava”  izbraukumā ar rezultātu 3:0 (1:0; 2:0) pieveica pretiniekus no “FK Salaspils”, turpinot savu vienpadsmit uzvaru sēriju “Optibet” Nākotnes līgā un saglabājot līderu pozīciju turnīra tabulā.

“FK Salaspils” futbolisti spēja pretoties līdz pirmā puslaika 39. minūtei, kad bumbu vārtos ieraidīja jelgavnieku aizsargs Dāvis Vējkrīgers – 1:0.

Otrajā puslaikā “FS Jelgava” sastāvā debitēja pieredzējušais futbolists Antons Aleksandrs Dresmanis, kurš aizvadītajā nedēļā pārgāja no “Dali Dali” 3. līgas Rietuma zonas komandas “JFC Jelgava” un ir mūsu pilsētas futbola kultūras neaizvietojama sastāvdaļa. Pie vārtu guvuma šajā spēlē viņš gan vēl netika.

Spēles 68. minūtē “FK Salaspils” spēlētājs Leo Ritvars Dalbiņš nopelnīja sarkano kartīti un atstāja savu komandas biedrus spēlēt mazākumā. 80. spēles minūtē jelgavnieku uzbrucējs Vladislavs Žihs konvertēja vairākumu par gūtiem vārtiem – 2:0.

Spēles papildlaikā “FS Jelgava” kapteinis Andris Deklavs pielika treknu punktu ar gūtiem vārtiem – 3:0. Vienpadsmitā uzvara pēc kārtas ļauj jelgavniekiem saglabāt pirmo vietu “Optibet” Nākotnes līgas turnīra tabulā, apsteidzot “Riga FC” dublierus par pieciem punktiem.

Tieši ar “Riga FC-2” jelgavnieki aizvadīs savu nākamo spēli, kura tika aizvadīta 22. jūlijā Jelgavā. Vietējie fani ar nepacietību gaidīs šo intriģējošo spēli un piepildīs “FK Jelgava” treniņu bāzes dabīgā laukuma tribīnes.