“FS Jelgava” piekāpjas Latvijas čempioniem “Valmiera FC” (VIDEO)

Pirmdien futbola komanda “FS Jelgava” devās izbraukuma spēlē, kurā piekāpās pagājušās sezonas Latvijas čempioniem “Valmiera FC” ar rezultātu 0:2 (0:2; 0:0), noslīdot uz piekto vietu “Optibet” Virslīgas turnīra tabulā.

Spēle iesākās ar ātriem abu komandu uzbrukumiem, kas padarīja šo spēli aizraujošo jau no pirmām minūtēm. Sākumā jelgavnieku vārtsargs Raivo Stūriņš glāba savu komandu no ātro vārtu zaudēšanas.

“FS Jelgava” atbildēja ar Viktora Osuagvu mēģinājumu gūt vārtus, bet nedaudz vēlāk lieliska iespēja izvirzīt komandu vadībā bija Agrim Glaudānam, kuru skaistā lēciena atvairīja Venecuēlas izcelsmes vārtsargs Karlos Kihada.

23. spēles minūtē “Valmiera FC” izpildīja brīvsitienu no soda laukuma kreisās malas. Jelgavnieku vārtsargs Raivo Stūriņš sitienu atsita un bumba atleca uz soda laukuma vidus līniju, kur to vārtos trieca laukuma saimnieku aizsargs Alvis Jaunzems. Pirmo viņu sitienu bloķēja Mārcis Peilāns, bet tā atkal atleca pie Alvja un atkārtoto sitienu viņš to ieraidīja vārtu tālajā, kreisajā stūrī – 0:1.

44. minūtē uzbrukumā devās “FS Jelgava” pussargs Kevins Cēsnieks, kurš tika nogāzts no kājām, bet tiesneša svilpe nesekoja. Kamēr jelgavnieki protestēja un aicināja tiesnesi reaģēt, “Valmiera FC” izveidoja ātru uzbrukumu caur tukšo laukuma centru, izvirzot soda laukumā Ingaru Pūli, kurš ieraidīja bumbu vārtos – 0:2.

Otrajā puslaikā spēle kļuva vēl atklātāka un abas komandas veidoja bīstamus uzbrukumus. Jelgavnieku rindās atkārtoti uzteicams ir vārtsarga Raivo Stūriņa sniegums, kurš neļāva laukuma saimniekiem gūt vairāk vārtos.

“FS Jelgava” uzbrucējam Agrim Glaudānam bija lieliska iespēja gūt vārtus, bet bumba pārlidoja pāri vārtiem. Valmieriešu vārtsargam Kihadam vēl vairākas reizes bija jāiesaistās savu vārtu aizstāvēšanā.

“FS Jelgava” galvenais treneris Ervīns Pērkons atzina, ka komanda aizvadīja labu spēli, bet pagaidām pieklibo momentu realizācija, jo puišiem vēl pietrūkst aukstasinības. Spēles iznākumu noteica mazās nianses, kurām gan spēlē var būt liela nozīme uz rezultātu un kuras arī palīdzēja “Valmiera FC” izcīnīt čempionu titulu pagājušā sezonā.

“FS Jelgava” līdz ar šo zaudējumu “Optibet” Virslīgas turnīra tabulā noslīdēja uz piekto pozīciju, bet jau 29. aprīlī savās mājās cīnīsies par punktiem pret “FK Tukums 2000/Telms”.

Tukumnieki ieņem astoto pozīciju tabulā, bet ir augsti motivēti cīnīties par uzvaru. Abu komandu motivācija garantē skatītājiem Jelgavā aizraujošu laiku pavadīšu vērojot interesantu futbola spēli.