“FS Jelgava” uzvar tuvākos sekotājus čempionātā

Latvijas Virslīgas komandas “Riga FC” dublieru vienība savās mājās ar rezultātu 1:4 (1:2; 0:2) piekāpās “FS Jelgava” futbolistiem, kuri jau iepriekšējā spēlē garantēja sev “Optibet” Nākotnes līgas čempionu titulu. Jelgavnieku rindās divus vārtus guva Kristers Pantelejevs, bet pa vieniem vārtiem Kevina Cēsnieka un Riharda Bečera kontā.

“Optibet” Nākotnes līgas čempionāta pirmajā savstarpējā spēlē jelgavniekiem ar grūtībām izdevās izcīnīt uzvaru pār rīdziniekiem ar rezultātu 4:3 (2:1; 2:2). Tajā “Riga FC-2” divas reizes piespieda “FS Jelgava” raidīt bumbu savos vārtos, bet uzvara tika panākta ar Ralfa Šitjakova precīzi izpildīto soda sitienu.

Atšķirībā no pirmās savstarpējas spēles, pirmā vadībā izvirzījās “Riga FC-2” pēc Gļeba Patikas bumbas raidījumā vārtos 19. minūtē – 0:1. Par laimi, “FS Jelgava” līdz pārtraukumam paspēja ne tikai izlīdzināt rezultātu, bet arī atspēlēties. 40. minūtē vārtus guva Kristers Pantelejevs, bet 44. minūtē Rihards Bečers – 1:2.

Arī pēc pārtraukuma “FS Jelgava” turpināja savu spiedienu un 47. minūtē Kevins Cēsnieks panāca divu vārtu pārsvaru – 1:3. Puslaika vidū savus otros vārtus spēlē un piektos sezonā guva Kristers Pantelejevs, neatstājot “Riga-FC” dublieriem nekādas cerības uz atspēlēšanos – 1:4.

“FS Jelgava” līdz čempionāta beigām ir atlicis aizvadīt vienu spēli savās mājas. 13. novembrī savās mājās jelgavnieki uzņems “Valmiera FC-2/VSS” komandu, kura turnīra tabulā ieņem trešo vietu. Neskatoties uz savu čempionu titulu, “FS Jelgava” grasās izcīnīt devīto uzvaru pēc kārtas, lai ar godu noslēgtu sacensības savu fanu acu priekšā.

“Riga FC-2” – “FS Jelgava” 1:4 (1:2; 1:4)

“Riga FC-2”: Dāvis Ošs (G), Maksym Parkhomenko, Yevhen Stadnik (Artjoms Vissarionovs 78′), Volodymyr Ivashevych, Dans Sirbu, Krišs Andersons (C), Roberts Raivis Aršauskis, Gļebs Kačanovs, Georgijs Sačkovs (Armans Muradjans 58′), Kristaps Kārlis Krieviņš (Daniils Putrāns 78′), Gļebs Patika. Rezervisti: Marks Rusiņš (G), Edžus Samharadze, Ronalds Gailītis.

“FS Jelgava”: Raivo Stūriņš (G), Dāvis Mārcis Valmiers (Valters Laiviņš 74′), Agris Glaudāns (Vladislavs Žihs 46′), Antons Aleksandrs Dresmanis, Andris Deklavs (C), Kevins Cēsnieks, Rihards Bečers (Ralfs Maslovs 65′), Ralfs Šitjakovs, Kristers Pantelejevs, Valērijs Redjko, Mārcis Peilāns. Rezervisti: Edgars Andrejevs (G), Valters Purs. Galvenais treneris: Ervīns Pērkons.

Brīdinājumi: Maksym Parkhomenko, Krišs Andersons (C), Gļebs Kačanovs, Georgijs Sačkovs – Agris Glaudāns, Valērijs Redjko.

Galvenais tiesnesis: Aleksejs Griščenko.