Futbolistes piekāpjas pretiniecēm no Rēzeknes (FOTO)

“FS Jelgava” aizsardze Denīze Marta Medinika pēc gūtiem vārtiem rāda ar rokām izveidotu sirds simbolu | Foto: Ruslans Antropovs

Sieviešu futbola komanda “FS Jelgava” savās mājās ar rezultātu 1:4 (0:3; 1:1) piekāpās Latvijas sieviešu futbola 1. līgas turnīra tabulā otrās vietas īpašniecēm no “Rēzeknes BJSS”. Vienīgos vārtus jelgavnieču labā guva aizsardze Denīze Marta Medinika.

Spēles nominālās līderes no “Rēzeknes BJSS” atskanot tiesneses svilpei uzreiz pārņēma bumbas kontroli un devās uzbrukumā. Jelgavnieču neliela aizkavēšana ļāva viesu spēlētājai Elizabetei Pelsei 2. spēles minūtē raidīt bumbu pa gaisu tālajā vārtu labajā stūrī. “FS Jelgava” vārtsardze Elza Renāte Strazdiņa iespaidīgā lēcienā nespēja bumbu novirzītu nost no vārtiem – 0:1.

“Rēzeknes BJSS” futbolistes veiksmīgi neitralizēja jelgavnieču uzbrukumu mēģinājumus un veidoja ātrus pretuzbrukumus. Viesu sportistes 22. un 23. spēles minūtē guva divus vārtus, panākot pārliecinošu vadību spēlē – 0:3. Sākumā precīza bija Viktorija Višņakova, bet pēc tam – 1. līgas otrā rezultatīvākā futboliste Jekaterina Ovsjankina.

Otrajā puslaikā “Rēzeknes BJSS” sportistes pārgāja uz spēli aizsardzībā, kas ļāva “FS Jelgava” meitenēm kontrolēt bumbu un veidot savus uzbrukums. Jelgavnieces pašaizliedzīgi cīnījās, lai spētu atspēlēties, bet pieredzes trūkums neļāva izmantot tās iespējas, kuras pašas izveidoja.

Vienīgos vārtus “FS Jelgava” labā 73. minūtē no brīvsitiena guva aizsardze Denīze Marta Medinika. Denīze sita no laukuma kreisās puses, atrodoties aptuveni 30 metru attālumā no vārtiem. Pēc ballistiskās trajektorijas raidītā bumba, pārlidoja pāri neliela auguma vārtsardzei Mariannai Perepečai, lai nolaistos vārtu labajā pusē – 1:3.

Desmit minūtes līdz spēles beigām jelgavnieces nedaudz nosēdās aizsardzībā, kas ļāva “Rēzeknes BJSS” snaiperei Jekaterinai Ovsjankinai raidīt bumbu no soda laukuma līnijas centra vārtu labajā pusē. Vārtsardze Elza Renāte Strazdiņa aizsniedzās līdz bumbai ar pirkstu galiem, bet nespēja spēcīgo sitienu raidīt prom no vārtiem – 1:4.

Piedzīvotājs zaudējums neļāva “FS Jelgava” meitenēm pakāpties augstāk turnīra tabulā un tās saglabā savu sesto pozīciju Latvijas sieviešu futbola 1. līgā. Nākamo spēli futbolistes aizvadīs izbraukumā 23. jūlijā, tiekoties ar vienu no saviem ciešākajiem konkurentiem – “FB Gulbene/ZAFC”.