Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Gaļas pārstrādes uzņēmums “Nākotne”” šogad uzņēmuma attīstībā investēs 2,7 miljonus eiro

SIA “Gaļas pārstrādes uzņēmums “Nākotne”” šogad uzņēmuma attīstībā investēs 2,7 miljonus eiro, aģentūra LETA noskaidroja uzņēmumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā norādīja uzņēmuma pārstāvji, “Gaļas pārstrādes uzņēmums “Nākotne”” plāno uzbūvēt jaunu ēku efektīvākai produkta gala apstrādes un iepakošanas procesa veikšanai, kā arī uzbūvēt saules parku, kas ļaus samazināt enerģijas izmaksas un daļu no produktiem saražot, izmantojot videi draudzīgu enerģiju.

Kā skaidroja uzņēmuma pārstāvji, lai arī jāstrādā augstas nenoteiktības apstākļos, uz šo gadu uzņēmumā raugās konstruktīvi un tiek plānoti vairāki attīstības virzieni. Uzņēmums jau ir izsludinājis vairākus iepirkumus iekārtu iegādei un būvniecības veikšanai.

“Viens no virzieniem ir eksportspējīgo produktu attīstība, palielinot ražošanas efektivitāti, automatizējot produktu ražošanu un digitalizējot procesu uzskaiti,” atzīmēja uzņēmumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā uzņēmums pagājušajā nedēļā noslēdza sešus iepirkumus.

Plānots, ka produktu šķēlēšanas un svēršanas iekārtu par 74 050 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) un svēršanas un marķēšanas sistēmu par 111 810 eiro bez PVN piegādās SIA “Dayton”.

Gaļas produktu marinēšanas iekārtu par 54 060 eiro bez PVN un gaļas marinādes sagatavošanas iekārtu par 13 800 eiro bez PVN piegādās SIA “Regrand”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaļas produktu pildīšanas un formēšanas līnijas piegādi par 218 000 eiro bez PVN veiks Lietuvas uzņēmums “Alltex Vilnius”.

Savukārt svaigās gaļas un gatavo izstrādājumu pakošanas līniju “Gaļas pārstrādes uzņēmums “Nākotne”” iegādāsies no Somijas uzņēmuma “Multivac Oy” filiāles Latvijā par 495 429 eiro bez PVN.

Visiem iepirkumiem plānotais izpildes termiņš ir 2023.gada 30.jūnijs, izņemot svēršanas un marķēšanas sistēmas piegādi, kurai termiņš ir 1.oktobris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektus plānots līdzfinansēt ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) atbalsta līdzekļiem.

“Gaļas pārstrādes uzņēmums “Nākotne”” 2021.gadā strādāja ar 19,919 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,3% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmuma peļņa pieauga par 3,1% – līdz 862 393 eiro

Kompānija “Gaļas pārstrādes uzņēmums “Nākotne”” reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,407 miljoni eiro. Kompānijas kapitālā 60% pieder Aleksim Jankūnam, bet 40% pieder Guntai Jankūnai.

Foto: “Dienas Bizness”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.