Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Gaso” izbūvē gāzesvadu Kalnciema ceļā; rudenī izbūvēs Riekstu ceļā, Zirgu un Smilšu ielā

AS “Gaso” šonedēļ sāk izbūvēt sadales gāzesvadu Kalnciema ceļā 106, kas jauniem lietotājiem nodrošinās iespēju pieslēgt savam īpašumam dabasgāzi, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Siltie gada mēneši ir laiks, kad AS “Gaso” veic dažādus gāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbus Latvijas gazificētajos reģionos. Tas nepieciešamas, lai gāzes apgādes sistēmu padarītu drošāku, kas ļautu to ekspluatēt arī turpmāk, norāda uzņēmuma pārstāve Jana Rubinčika.

Vakar, 17. jūlijā, uzsākti sadales gāzesvada būvniecības darbi Kalnciema ceļā 106, kuru laikā iedzīvotājiem jārēķinās ar nebūtiskām ceļu satiksmes organizācijas izmaiņām trīs līdz četru dienu garumā.

Savukārt no septembra līdz novembra beigām plānots izbūvēt gāzesvadu Riekstu ceļa posmā no 2. līdz 3. līnijai, bet no oktobra līdz decembra beigām gāzesvada būvniecība plānota Zirgu ielā no Smilšu ielas līdz Emīla Dārziņa ielai un Smilšu ielā no Smilšu ielas 10 līdz Augstkalnes ielai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbu gaitā dabasgāzes sadales sistēma tiks sacilpota, nodrošinot esošās infrastruktūras efektīvāku izmantošanu un iespēju operatīvi manevrēt ar gāzes plūsmām iespējamo avāriju un remontdarbu laikā bez dabasgāzes piegādes pārtraukšanas lietotājiem, stabilizējot spiedienu dabasgāzes sadales sistēmā, kā arī nodrošinot drošu un nepārtrauktu dabasgāzes apgādi no vairākiem piegādes avotiem.

Foto: AS “Gaso”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.