Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Gimene no Glūdas pagasta kopā ar Valsts prezidentu iededz Ziemassvētku egli

7. decembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze rīkoja svinīgu Ziemassvētku pasākumu, lai tiktos ar 18 ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām un kopīgi iedegtu svētku egli Rīgas pils pagalmā. Uzaicināto ģimeņu vidū bija arī Olgas Karasenko un Alekseja Piļenoka ģimene no Glūdas pagasta Jelgavas novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Daudzbērnu ģimenes ir Latvijas dārgums. Ģimene ir dabiska vienība, kas nodrošina tautas tālākdzīvošanu un ilgtspēju. Arī Satversmē ir rakstīts, ka ģimene ir Latvijas valsts un sabiedrības pamatvērtība, un jūs to parādāt ikdienā. Ģimene un bērni ir dzīves piepildījums. Izsaku jums visiem milzu pateicību par to, ka jūs, gādājot par savu ģimeni un izrādot tai savu mīlestību, vienlaikus darāt arī ļoti nozīmīgu valstisku darbu. Visa Latvijas sabiedrība ir jums pateicīga par to, ko darāt ģimenes, Latvijas valsts un tautas labā,”  uzrunājot ģimenes, teica Valsts prezidents.

No Jelgavas novada pie Valsts prezidenta viesojās  Olgas Karasenko un Alekseja Piļenoka ģimene no Glūdas pagasta. Jelgavas novada pašvaldība un  Glūdas pagasta ļaudis lepojas ar šo aktīvo un radošo daudzbērnu ģimeni, kurā aug seši bērni. Mamma Olga ir skolotāja,  tētis Aleksejs strādā   akciju sabiedrībā “Gaso”. 

Olgas un Alekseja bērni ir radoši, talantīgi, patstāvīgi, arī nopietni. Trīs no bērniem apzinīgi mācās Šķibes pamatskolā, aktīvi piedalās  Šķibes pamatskolas piedāvātās interešu izglītības programmās, jo īpaši dziedāšanā korī un ansambļos. Skolēni ir centīgi, labprāt iesaistās skolas un pagasta organizētajos pasākumos, novada konkursos, apmeklē Jelgavas novada  Mūzikas un mākslas skolu,  savas prasmes pilnveido gan mūzikas, gan mākslas novirzienā.  Vecākā meita Marija ar izcilām sekmēm ir beigusi Šķibes pamatskolu, šobrīd   mācās  Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā.  Mazā Anna (2 gadi) apmeklē Šķibes pamatskolas pirmsskolas grupu, Valentīnai ir tikai 3 mēnesīši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Neraugoties uz kuplo bērnu skaitu, ģimene atrod iespējas un palīdz tiem pagasta iedzīvotājiem, kam palīdzība ir vairāk nepieciešama – ziedo drēbes, pārtiku.

Olgas Karasenko un Alekseja Piļenoka ģimene pauž ģimenes vērtības – nesavtību, atbildību vienam pret otru, tā ir vieta, kur veidojas katra bērna vērtību sistēma. Vecāki ir savas dzīvesvietas un valsts patrioti,  un arī bērnos cenšas ieaudzināt mīlestību pret dzimto zemi. Ar savām idejām un darbiem ģimene rosina citus cilvēkus uz līdzdalību savas dzīves telpas uzlabošanā.

Foto un informācija no https://www.president.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.