Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Gren” biomasas koģenerācijas stacija sestdien ielūdz uz Atvērto durvju dienu

Jelgavas pilsētas svētku laikā sestdien, 28. maijā, no pulksten 11 līdz 15 ciemiņus uz dažādām Atvērto durvju dienas aktivitātēm jau tradicionāli gaidīs “Gren” biomasas koģenerācijas stacija Rūpniecības ielā 73A, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atvērto durvju dienā ikviens varēs doties ekskursijā uzņēmuma gidu pavadībā pa Latvijā lielāko biomasas koģenerācijas staciju. Apmeklētājiem 30–40 minūšu laikā būs iespēja apskatīt ražošanas telpas un uzzināt, kā no vietējā resursa – šķeldas – tiek ražots siltums un elektrība. Plānotie ekskursiju laiki: pulksten 11.15, 11.45, 12.15, 12.45, 13.15, 13.45, 14.15. Iepriekš nav jāpiesakās, tomēr uz ekskursijām ieteicams ierasties savlaicīgi, lai var pagūt piereģistrēties un saņemt drošības aprīkojumu – ķiveri, atstarojošo vesti un aizsargbrilles. Ekskursijas dalībniekiem ir vēlami zemi, stabili apavi, dāmām vēlams, lai svārki, kleitas nav pārlieku kuplas, citādi tās var kaut kur aizķerties.

Uzņēmums sagatavojis interesantu programmu visai ģimenei – bērni varēs piedalīties radošajās darbnīcās, būs viktorīnas un citi pārsteigumi, kā arī muzikāls baudījums. “Šogad Atvērto durvju dienu vēlamies aizvadīt Jelgavas patriotisma zīmē, tādēļ esam uzaicinājuši māksliniekus, kuri ir dzimuši Jelgavā. Pie mums uzstāsies Kārlis Kazāks – jelgavnieks, dziesminieks, stāstnieks un Latvijas apceļotājs, Mareks Ameriks – Jelgavas patriots, vinilomāns ar plašu kolekciju un talantīgs bundzinieks,” stāsta uzņēmuma pārstāve Guntra Matisa, piebilstot, ka Atvērto durvju dienu koģenerācijas stacijā vadīs Kārlis Arnolds Avots – jelgavnieks, aktieris, “Spēlmaņu nakts” balvas ieguvējs, pozitīvisma un sirsnības iemiesojums.

Uz “Gren” Atvērto durvju dienu laipni gaidīti gan lieli, gan mazi jelgavnieki un Jelgavas pilsētas svētku viesi.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tiks filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Foto: SIA “Gren”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.