Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Grupa “Sestā jūdze” izdod jauno ziemas dziesmu albumu un dodas pie saviem klausītājiem ar svētku koncertiem (VIDEO, AUDIO)

Tuvojoties Ziemassvētkiem, populārā kantrimūzikas grupa “Sestā jūdze” dodas pie saviem klausītājiem ar pavisam jaunu Ziemassvētku koncertprogrammu “Vakars, kad visi būs mājās” un par godu šim notikumam nupat izdoto jauno ziemas dziesmu albumu, informē Ieva Šteinberga, koncertaģentūras “Bravissimo” producente.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunajā albumā apkopotas desmit ziemas dziesmas: “Skumjais sniegs”, “Svētku pietura”, “Rudenī”, koncertu tituldziesma “Vakars, kad visi būs mājās” ar grupas līdera Agra Gedroviča tekstu un mūziku, grupas ģitārista Jāņa Misiņa instrumentālais skaņdarbs “Izabellas valsis”, “Lai snieg”, “Ziemassvētku nakts” un citas kompozīcijas. Mūzikas autors grupas oriģināldziesmām ir Agris Gedrovičs; dziesmām izmantoti dzejnieku Lijas Brīdakas, Marikas Svīķes, Guntara Rača u.c. teksti.

Skaņdarbi no jaunā ziemas dziesmu albuma, kā arī citas grupas skaistākās oriģinālkompozīcijas un tradicionālās Ziemassvētku dziesmas būs dzirdamas arī trīs īpašos grupas Ziemassvvētku koncertos: 21. decembrī Rīgā, Torņkalna baznīcā, 22. decembrī Jelgavā, Sv. Annas baznīcā un 23.decembrī Smiltenē, Smiltenes Ev. Lut. baznīcā. Pēc koncerta apmeklētāji varēs iegādāties jauno grupas albumu.

Grupā „Sestā jūdze” muzicē: dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra) un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš (ģitāras).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un internetā:

https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/25363

Foto un video: publicitātes:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Video var noskatīties šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=BOj8AZAStgE

Dziesmas “Vakars, kad visi būs mājās” audio:   

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.