Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Iedvesmas bibliotēka

“Darbs mani parasti atrod pats,” tā par nokļūšanu Valgundes bibliotēkas amatā stāsta Agnese Zenfa, kura šeit strādā salīdzinoši nesen – “agrāk biju skolotāja Jelgavas 4. sākumskolā, bet Covid-19 pandēmijas laikā sapratu, ka gribu izmēģināt kaut ko jaunu, un tad nejauši radās iespēja nākt strādāt uz Valgundes bibliotēku. Darbs man patīk, jo ir ļoti interesants, dinamisks un noteikti nav vienveidīgs, kā dažkārt no malas šķiet.”
Valgundes bibliotēka jaunajās telpās izglītības, kultūras un sporta centrā “Avoti” atrodas kopš 2022. gada pavasara. Lasītājiem pieejams brīvpieejas grāmatu krājums, kas redzams Jelgavas bibliotēku elektroniskajā kopkatalogā, datori, kopēšanas un printēšanas pakalpojumi, kā arī dažādi preses izdevumi.
Iespēja realizēt iecerēto
“Iedvesmas bibliotēka” ir sabiedriski nozīmīgs ilgtermiņa projekts, ko Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība uzsāka 2021. gadā, lai atbalstītu un dotu iespēju Latvijas bibliotēkām īstenot idejas par laikmetīgu un pievilcīgu bibliotēku vidi. Katru gadu projektā piedalās trīs līdz piecas bibliotēkas, kas ar biedrības ziedotāju atbalstu un pašvaldību līdzfinansējumu piedzīvo pozitīvas pārmaiņas. Par “Iedvesmas bibliotēkām 2023” kļūs trīs bibliotēkas, kurām būs iespēja realizēt mūsdienīgas un pozitīvas pārmaiņas: Gulbenes novada bibliotēka, Alūksnes novada Mālupes bibliotēka un Jelgavas novada Valgundes bibliotēka.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.