Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Iedzīvotājus novembrī aicina piedalīties “Draugu sveču mēnesī” Ukrainas armijas atbalstam

Biedrība “Tavi draugi” aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties “Draugu sveču mēnesī” – gatavot ierakumu sveces, kas tiks nogādātas Ukrainā valsts aizstāvju vajadzībām, informēja biedrības pārstāve Renāte Grundštoka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tavi draugi” rīkotās akcijas laikā ikviens ir aicināts izgatavot ierakumu sveces, izmantojot gofrēto kartonu, konservu bundžu un parafīnu, ziedot sveču izejmateriālus vai veikt mērķa ziedojumu izejvielu sagādei. Sveču darbnīcu apmeklētāji aicināti līdzi ņemt visas nepieciešamās izejvielas, ja tās nav pieejamas, biedrība “Tavi draugi” nodrošinās visu sveču izgatavošanai nepieciešamo.

Ierakumu sveču darbnīcas “Tavi draugi” noliktavā, Rīgā, ĪVentspils ielā 50, notiks katru otrdienu un ceturtdienu no plkst.14 līdz plkst.18 un katru sestdienu no plkst.10 līdz plkst.18. Akcijā iesaistīties laipni aicināti arī uzņēmumi un iestādes, lielākām apmeklētāju grupām nepieciešams pieteikt dalību iepriekš norādītajos darbnīcu laikos, sazinoties ar biedrību “renate@tavidraugi.lv”.

Biedrības “Tavi draugi” pārstāve Laura Čaupale stāstīja, ka šoruden ierakumu sveces gatavo gan mājās, gan darba kolektīvos, “Ekoskolās” un dažādās organizācijās. Patlaban organizācija ir saņēmusi vairākus tūkstošus Latvijas iedzīvotāju gatavoto sveču, kas pakāpeniski nogādātas Ukrainā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tavi draugi” akcijai jau pievienojusies vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”, dodot iespēju Rīgas labā krasta iedzīvotājiem gatavot sveces “Mammamuntetiem.lv birojā Rīgā, Brīvības ielā 40. Tur sveču darbnīcas notiks 1. un 8.novembrī. Darbnīcu norises laiks ir no plkst.15 līdz plkst.18.

Dalībnieki aicināti ierasties ar tukšām, tīrām konservu bundžām, kā arī sveču galiem vai parafīnu – pārējais sveču gatavošanai tiks nodrošināts. Tāpat ikviens var nodot savas izgatavotās sveces, kas tiks nogādātas “Tavi draugi” noliktavā.

Plānots, ka akcija turpināsies līdz 2023.gada sveču mēnesim – februārim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “Tavi draugi” nodrošina koordinētu humānās palīdzības sniegšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā un Ukrainā, organizējot un koordinējot Latvijas iedzīvotāju, organizāciju un uzņēmumu brīvprātīgo iesaisti palīdzības sniegšanā. Līdz kara sākšanās dienai biedrība sniedza palīdzību un atbalstu ģimenēm, kas nonākušas trūkumā vai saskārušās ar problēmām tepat Latvijā, bet, kopš kara pirmās dienas, fokuss strauji nomainīts uz palīdzības sniegšanu Ukrainai.

Foto: publicitātes


Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.