Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ielu apledojuma dēļ Jelgavā apgrūtināta atkritumu savākšana

Mainīgo laikapstākļu dēļ uz brauktuvēm, jo īpaši pilsētas grants seguma ielās, ir veidojies apledojums. Tas savukārt, rada bīstamību un apgrūtina specializētā transporta nokļūšanu līdz atkritumu savākšanas vietām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Atkritumu savākšanas procesā konstatējam ceļa seguma stāvokli, kas pielīdzināms tīram ledum – ar specializētā transporta masu un gabarītiem tas rada paaugstinātu bīstamību jebkāda veida manevriem, braucot pie maršrutā iekļautajām adresēm,” skaidro pilnsabiedrības “JKP” pārstāvji, papildinot: lai izvairītos no avārijas situācijām, šobrīd ir pieņemts lēmums pārcelt šādās ielās esošo adrešu apkalpošanu.

Uzņēmums iedzīvotājus lūdz ņemt vērā: ja apkalpošana jūsu adresē nav notikusi plānotajā dienā, tā notiks, tiklīdz uzlabosies konkrētās ielas seguma stāvoklis. Šajā gadījumā pilnsabiedrības “JKP” Klientu daļas pārstāvji sazināsies ar konkrēto adrešu klientiem un informēs par dienu, uz kuru atkritumu izvešana tiek pārcelta.

“Šobrīd apledojuma problēma ar steigu tiek risināta, notiek grants ielu kaisīšana ar pretslīdes materiāliem, taču spēcīgu nokrišņu laikā tie ātri noskalojas un problēma netiek pilnībā novērsta. Sekojam līdzi aktuālajai situācijai, lai operatīvi veiktu plānveida atkritumu savākšanu, tiklīdz tas būs iespējams,” informē pilnsabiedrības “JKP” sabiedrisko attiecību speciāliste Anastasija Miteniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums pateicas iedzīvotājiem par sapratni.

Foto: “JKP”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.