Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Iveco” autobusi – īpaši piemēroti Latvijas apstākļiem; meklē jaunus servisa partnerus

Īpaši Daugavpils vajadzībām komplektētais “Iveco” autobuss atbilstoši mūsdienu prasībām aprīkots ar ērtas iekāpšanas risinājumiem ikvienam pasažierim, medicīniskās palīdzības komplektu un vairākām video kamerām.

Jaunas attīstības iespējas, nākotnes plānu veidošana un servisa partneru tīkla paplašināšana – tā “Iveco” autobusu oficiālā pārstāvja Latvijā, SIA “ALKOM-TRANS”, pārdošanas nodaļas vadītājs Aleksejs Lisenkovs raksturo uzņēmuma darbību visai ekonomikai sarežģītajā pandēmijas laikā.

“Aizvadītajā gadā, protams, bija daudz jaunu izaicinājumu, nācās pielāgoties situācijai, piemēram, visas sarunas un tikšanās ar piegādātājiem un klientiem pārsvarā risinājām tiešsaistes režīmā, izpalika arī regulārie sadarbības partneru pasākumi un izstādes. Toties daudz uzmanības veltījām nākotnes plānu veidošanai tādās jomās kā autobusu pārdošana, mikroautobusu tirdzniecība un servisa partneru piesaistīšana. Tas ļaus klientiem piedāvāt vēl izdevīgākus nosacījumus un veiksmīgi konkurēt tirgū arī turpmāk,” stāsta A. Lisenkovs.

“Rošero” virsbūves – kvalitatīvs risinājums par labu cenu

Attēlā redzamais “Iveco” autobuss jau ir ceļā uz Daugavpili, stāsta Aleksejs Lisenkovs.

“ALKOM-TRANS” pamatoti lepojas, ka var Latvijas klientiem piedāvāt vidēja lieluma autobusus ar Slovākijas ražotāju “Rošero” gatavotajām virsbūvēm. “Šis partneris izgatavo visām mūsdienu prasībām atbilstošas, kvalitatīvas virsbūves, kuras turklāt iegādājamies par daudz labāku cenu nekā piedāvā vairāki citi ražotāji,” jauno partneri raksturo A. Lisenkovs.

Transportlīdzekļu produktu klāstā ir maksimālā sēdvietu ietilpība no 12 līdz 36 vietām, kas atbilst visu veidu specifiskajiem transporta veidiem – gan pilsētas, gan tūrisma lietojumam, kā arī visām interjera iespējām, lai atbilstu konkrētām klientu prasībām.

Slovākijas ražotāja “Rošero” virsbūves ir ļoti kvalitatīvas un atbilst visām mūsdienu prasībām.

Individuāli risinājumi jebkurai vajadzībai

“Iveco” autobusi ir ērti pielāgojami klientu vajadzībām.

“ALKOM-TRANS” autobusu tirdzniecības īpaša iezīme ir spēja pielāgoties klientu vajadzībām, komplektējot pasūtījumus, tostarp individuāli pielāgotu interjeru arī speciālajam transportam, piemēram, skolas autobusiem, militārajam transportam, policijai.

“Interjeru izveidi piedāvājam ne tikai Latvijā, bet drīzumā to attīstīsim arī Lietuvā, Igaunijā, Skandināvijas valstīs, tāpat skatāmies Austrumeiropas valstu virzienā, jo pēc šī pakalpojuma ir liels piedāvājums,” akcentē A. Lisenkovs, piebilstot, ka īpaši pielāgotu interjeru var izveidot ne tikai “Iveco”, bet arī citu ražotāju autobusiem.

Akcents uz servisa piedāvājumu

Valsts policijas autobuss atvests uz servisa veikšanu “ALKOM-TRANS” centrā Rīgā.

“ALKOM-TRANS” nodarbojas ne tikai ar autobusu tirdzniecību, bet nodrošina arī autobusu un specializētās tehnikas servisu un rezerves daļu piegādi klientiem, starp kuriem ir, piemēram, SIA “Rīgas ūdens” un Valsts policija.

“Noteikti vēlamies paplašināt servisa partneru tīklu, jo, piedaloties valsts un pašvaldību iestāžu rīkotajos konkursos, varam sagatavot īpaši konkurētspējīgu piedāvājumu, iekļaujot arī servisa un remonta iespējas uz vietas reģionos. Interesanti, ka servisa sektorā veidojas laba sadarbība ar kaimiņvalstu, jo īpaši, Lietuvas “Iveco” autobusu tirgotājiem – nereti ir situācija, kad vajadzīgo detaļu atvest no Lietuvas ir tuvāk nekā no Rīgas, tāpēc sadarbojamies, lai klientam sniegtu labāko servisu.”

SIA “Rīgas ūdens” gigantiskais specializētais agregāts “ALKOM-TRANS” servisā.

Nākotnē – ekoloģiskas dabasgāzes tehnoloģijas

Pateicoties kvalitātei, ekonomiskumam un citām priekšrocībām, “Iveco Bus” autobusi ir ļoti novērtēti un populāri daudzās Eiropas un Skandināvijas valstīs, aizņemot aptuveni 25% kopējā autobusu tirgus.

Autobūves ražotāju “Iveco” nemainīgs mērķis ir piedāvāt apvienot augstu veiktspēju un draudzīgas ekspluatācijas izmaksas, apvienojot to ar ekoloģiski ilgtspējīgiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Tas ir ceļš uz visā Eiropā un pasaulē šobrīd būtisko oglekļa emisiju samazināšanu, ” uzsver A. Lisenkovs.

Pateicoties kvalitātei, ekonomiskumam un citām priekšrocībām, “Iveco Bus” autobusi ir ļoti novērtēti un populāri daudzās Eiropas un Skandināvijas valstīs, aizņemot aptuveni 25% kopējā autobusu tirgus, piemēram, Luksemburgā kursē daudz šī zīmola autobusu, savukārt Parīzē bieži var redzēt “Iveco Bus” elektroautobusus. “Latvijas apstākļos, kad bieži vērojamas krasas temperatūras svārstības, joprojām piemērotākie ir dīzeļdegvielas dzinēji ar skatu uz saspiestās gāzes izmantošanu nākotnē, bet nav izslēgta arī elektroautobusu ieviešanas iespēja,” vietējo situāciju raksturo A. Lisenkovs.

Uzņēmums “ALKOM-TRANS” kopš 2012. gada ir ražotāja “Iveco Bus” oficiālais pārstāvis Latvijā un specializējas lielo pasažieru autobusu un mikroautobusu tirdzniecībā. Šo autobusu priekšrocības ir mūsdienīga komplektācija, tehniska izturība, zems degvielas patēriņš un pievilcīgs dizains. “ALKOM-TRANS” ir uzticams sadarbības partneris klientiem, jo nodrošina pilnu servisu – veic transporta komplektēšanu un individuāli pielāgota interjera izveidi, kā arī ekspluatācijas gaitā nodrošina ātru un kvalitatīvu garantijas un pēcgarantijas servisu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.