Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izmaiņas satiksmes kustības organizācijā Jelgavā jūlijā

Sliežu iela

Jūlijā Jelgavas pilsētā ieviestas vairākas satiksmes organizācijas izmaņas. Tas izdarīts saskaņā ar Jelgavas pašvaldības Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tērvetes ielā no Aku ceļa uz Jelgavas valstspilsētas administratīvo robežu pārceltas ceļa zīmes Nr.519 “Apdzīvotas vietas sākums”. Izmaiņas veiktas, pamatojoties uz to, ka pilsēta strauji attīstās un tās robežas paplašinās privātmāju apbūves teritoriju virzienā. Lai uzlabotu privātmāju teritorijā dzīvojošo iedzīvotāju pārvietošanās drošību, tika nolemts samazināt atļauto braukšanas ātrumu.

Sliežu ielā posmā no Palīdzības ielas līdz Sporta ielai vietā, kur iepriekš bija izvietotas pagaidu ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”, tagad izvietotas stacionārās  ceļa zīmes Nr. 326 “Apstāties aizliegts”.

Meiju ceļa 40, papildus tur esošajam ceļa apzīmējumam Nr. 943 – dzeltenajai līnijas uz apmales, kas liedz novietot šajā vietā automašīnu, uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”. Zīmes izvietotas, jo dzeltenā līnija bija nepietiekami labi uztverama.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akadēmijas ielā pie ēkas Nr.26 Pie Jelgavas pilsētas bibliotēkas Akadēmijas ielā 26 ir  izveidota invalīda stāvvieta un uzstādīta ceļa zīme Nr.537 “Stāvvieta” kopā ar ceļa zīmi ceļa zīmi Nr.844 “Personām ar invaliditāti”.

Akadēmijas iela 26
Tērvetes iela
Meiju ceļš 40

Ziņu sagatavoja “Pilsētsaimniecība”

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.